SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Alice Brandon-Cullen

Vardas :
Rūta.
 
Amžius :
27
 
Miestas :
Kaunas.
 
Raštingumas :
Šiukšlė.
 
Antras ir t.t. veikėjas :
Nėra.
 
Veidas :
Ashley Michele Greene ♥
 
Credit :
Mano.
 
Priflūdinta :
72333
 
Įkandimai :
58413
 
Su mumis nuo :
2010-03-03
 
Veikėjo amžius :
Vos sukakus 25-iems, Alisa buvo paversta vampyre ir sustingo šiame jaunatviškame amžiuje. Šiuo metu eina 98-ieji jos vampyriško gyvenimo metai.
 
Galia :
Nebepasireiškia.
 
Sielos draugas :
Džasperis. Nepaisant visko, kas nutiko, Džasperis vis vien suteikia jai dvasinę ramybę, saugumą ir pilnatvę. Kad ir kas dar nutiktų, tai jau nebepasikeis.
 
Gyvenamoji vieta :
Alisa sugrįžo į savo numylėtą kalnų namelį Forkse, tačiau namais galėtų laikyti ir bet kurią kitą vietą, kur ji galės būti su Džasperiu.
 
Apie personažą :
Kažin, ar galima rasti už Alisą mielesnį padarėlį. Kad ir kaip skriaudžiama, mergina visuomet iš visų tikėsis tik gero. Žinoma, piktnaudžiavimas tuo sugriauna Alisiuko pasitikėjimą kitais, ji gali pradėti netgi justi neapykantą. Tačiau parodyk jai bent kiek švelnumo, ir mergina atsakys tuo pačiu. Visgi, kad visiškai atgautum jos pasitikėjimą, reikia gerokai pasistengti. Galima ją vadinti neryžtinga ir neapsisprendusia, bet mažiukė net savo skriaudėjui nejaučia vien pykčio. Vampyrė tyra ir naivi tarsi vaikas, ja lengva pasinaudoti. Pasitelkus jėgą, nesunku ir įbauginti bei priversti paklusti, bet visuomet, prieš tapdama nuolanki, panelė priešinasi, jei tik gali. Geriausias būdas prieiti prie Alisos - švelnumas ir kantrybė, mat prieš ją naudojama prievarta iššaukia netgi tokias merginai nebūdingas savybes, kaip išdidumas ir šaltumas. Tačiau paprastai vampyriukė būna taiki, dėl to nėra nieko malonesnio už jos artumą. Ji paguodžia, palaiko, suteikia viltį ir antrą galimybę, atveria uždariausią, išgydo nesveikiausią. Dėl to vienintelio, kuriam skirs visą savo egzistenciją, gerovės, ji padarys viską, neatsižvelgdama į savąją. Gebėjimas viską atleisti ir nepelnytai mylėti - vienas pagrindinių švelnaus Alisos būdo bruožų.
 
Female
 
Gimtadienis :
1991-11-26
 
Alice Brandon-Cullen (online)
Alice Brandon-Cullen
Rank: Lost without your love, fallin' from above.
Alice Brandon-Cullen friends
Jacob Black
Jacob Black

Offline Offline
SunSet
SunSet

Offline Offline
avatar
SS5

Offline Offline
See all friends (4)

© 2010-2019 ifelthope1126. All rights reserved.