SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Alice Whitlock-Dunham

Vardas :
Rūta, Rūt, Rūtelė, Rūčius, Rūtukas, Rūtuliukas... Kaip kam patogiau :D
 
Amžius :
25
 
Miestas :
Kaunas.
 
Raštingumas :
Ilgi, gramatiškai ir stilistiškai tvarkingi atviro intymaus turinio pranešimai. RPG partnerį pageidauju turėti su tokiais pat gebėjimais ir vieną vienintelį visiems laikams.
 
Antras ir t.t. veikėjas :
Visiškai užtenka vienintelio ir nepakartojamo Alisiuko, bet turiu ir šiuo metu nenaudojamą forumo įkūrėjo anketą.
 
Veidukas :
Ashley Michele Greene ♥
 
Credit :
Icona - mano, gif'ai ir parašo koduotė - Giedrės ♥
 
Priflūdinta :
65398
 
Įkandimai :
53241
 
Su mumis nuo :
2010-03-03
 
Veikėjo amžius :
Devyniolika žmogiškųjų ir devyniasdešimt penkeri vampyriškieji - tiek metų iš viso (šimtą keturiolika) jaunoji vampyriukė savo žavesio spinduliais nustelbia saulę ir yra laikoma angelu, nusileidusiu į žemę. Kiekvienų metų vėlyvą rudenį, lapkričio dvidešimt šeštąją dieną prie merginos amžiaus prisideda dar vieneri metai, tačiau tobulam jos kūnui laiko tėkmė neturi jokios įtakos. Bėgantys metai nebent palieka pėdsaką sieloje - daugiau patirties iš gyvenimo pamokų, nors pasimokančia Alisos tikrai nepavadinsi; jos naivumas su laiku taip pat nekinta.
 
Galia :
Nebepasireiškia.
 
Sielos draugas :
Džasperis. Po viso to, ką jiedu išgyveno, po visų tų kartų, kai jis ją paliko, prisidengdamas jos gerove, net po to, kai mergina pamėgino kurti naują gyvenimą su klasta į jos protą ir širdį įsigavusiu kitu vyru, likimas vis tik juos suvedė. Tai - tikra, nepamainoma ir nenuginčijama. Kad ir kas, kad ir kiek kartų juos išskirtų, Alisa su Džasperiu visados suras vienas kitą. Tik vienas kito globojami jiedu patirs tikrą saugumą, iš proto vedančią meilę ir gyvenimo džiaugsmą.
 
Gyvenamoji vieta :
Tiesa tokia, kad, sugriuvus jos turėto gyvenimo idilei, Alisai nebežino, kur ir kam priklauso. Ji neabejoja tik vienu: jei Džasperis tebenorės jos šalia savęs, mergina nedvejodama seks paskui jį. Kai Alisa ir vėl pilnavertiškai turės vyrą, kurį myli, bus visiškai nesvarbu, kur ir kaip jiedu gyvens.
 
Savijauta :
Kaltė. Beprotiška kaltė ir pasimetimas šiuo metu slegia merginos petukus. Širdis ir siela po visų įvykių trokšta atilsio Džasperio glėbyje, tačiau proto ir sąžinės balsas neleidžia Alisai to reikalauti. Ji puikiai suvokia, kad nenusipelnė kito šanso ar laimės šalia vyro, kurį įskaudino savo neteisingais pasirinkimais. Nepaisant to, Džasperį ji nuoširdžiai myli pačia tyriausia, pirmykšte meile, ir mėgaujasi kiekviena akimirka kartu suprasdama, jog gali būti, kad nebedaug jiems jų bendrų liko, jei mylimasis nuspręs jai neatleisti.
 
Pareigos :
Dar neaišku, ar tolesnį gyvenimo kelią Džasperis su Alisa eis kartu, tačiau ji vis tiek kaip įmanydama stengiasi atlyginti mylimajam padarytą skriaudą ir sugrįžti prie ankstesnių pareigų, kuomet ji buvo Džasperiui viskas. Ištikima draugė, prielanki žmona, aistringa meilužė ir amžina gyvenimo palydovė, nuspalvinanti kiekvieną naujai išaušusią jųdviejų dieną, suteikianti vyro gyvenimui prasmės. Įsipareigojimai Džasperiui jai yra savaime suvokiami, mergina nežiūri į tai, kaip į prievolę. Kiek vaikinas norės jos, tiek ji ir laikysis šalia, darydama viską, ką gali, kad tik pasiliktų ilgiau.
 
Apie personažą :
Kažin, ar galima rasti už Alisą mielesnį padarėlį. Kad ir kaip skriaudžiama, mergina visuomet iš visų tikėsis tik gero. Žinoma, piktnaudžiavimas tuo sugriauna Alisiuko pasitikėjimą kitais, ji gali pradėti netgi justi neapykantą. Tačiau parodyk jai bent kiek švelnumo, ir mergina atsakys tuo pačiu. Visgi, kad visiškai atgautum jos pasitikėjimą, reikia gerokai pasistengti. Galima ją vadinti neryžtinga ir neapsisprendusia, bet mažiukė net savo skriaudėjui nejaučia vien pykčio. Vampyrė tyra ir naivi tarsi vaikas, ja lengva pasinaudoti. Pasitelkus jėgą, nesunku ir įbauginti bei priversti paklusti, bet visuomet, prieš tapdama nuolanki, panelė priešinasi, jei tik gali. Geriausias būdas prieiti prie Alisos - švelnumas ir kantrybė, mat prieš ją naudojama prievarta iššaukia netgi tokias merginai nebūdingas savybes, kaip išdidumas ir šaltumas. Tačiau paprastai vampyriukė būna taiki, dėl to nėra nieko malonesnio už jos artumą. Ji paguodžia, palaiko, suteikia viltį ir antrą galimybę, atveria uždariausią, išgydo nesveikiausią. Dėl to vienintelio, kuriam skirs visą savo egzistenciją, gerovės, ji padarys viską, neatsižvelgdama į savąją. Gebėjimas viską atleisti ir nepelnytai mylėti - vienas pagrindinių švelnaus Alisos būdo bruožų.
 
Female
 
Gimtadienis :
1991-11-26
 
Alice Whitlock-Dunham
avatar
Rank: Let me be the ground underneath your feet.
Alice Whitlock-Dunham friends
avatar
Lex Halligan

Offline Offline
avatar
SunSet

Offline Offline
avatar
Maysun

Offline Offline
avatar
Jacob Black

Offline Offline
See all friends (12)

© 2010-2017 ifelthope1126, lucky_measures. All rights reserved.