SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Alice Brandon-Cullen

Vardas :
Rūta. Priimtinos ir kitokios vardo variacijos, tik nepainiokit su kita Rūta, ačiū.
 
Amžius :
27
 
Miestas :
Kaunas.
 
Raštingumas :
Šiukšlė.
 
Antras ir t.t. veikėjas :
Visiškai užtenka vienintelio ir nepakartojamo Alisiuko, bet turiu ir šiuo metu nenaudojamą forumo įkūrėjo anketą.
 
Veidas :
Ashley Michele Greene ♥
 
Credit :
Viskas iš mano asmeninio šiukšlyno.
 
Priflūdinta :
70928
 
Įkandimai :
57868
 
Su mumis nuo :
2010-03-03
 
Veikėjo amžius :
Devyniolika žmogiškųjų ir devyniasdešimt penkeri vampyriškieji - tiek metų iš viso (šimtą keturiolika) jaunoji vampyriukė savo žavesio spinduliais nustelbia saulę ir yra laikoma angelu, nusileidusiu į žemę. Kiekvienų metų vėlyvą rudenį, lapkričio dvidešimt šeštąją dieną prie merginos amžiaus prisideda dar vieneri metai, tačiau tobulam jos kūnui laiko tėkmė neturi jokios įtakos. Bėgantys metai nebent palieka pėdsaką sieloje - daugiau patirties iš gyvenimo pamokų, nors pasimokančia Alisos tikrai nepavadinsi; jos naivumas su laiku taip pat nekinta.
 
Galia :
Nebepasireiškia.
 
Sielos draugas :
Džasperis. Nepaisant visko, kas nutiko, Džasperis vis vien suteikia jai dvasinę ramybę, saugumą ir pilnatvę. Kad ir kas dar nutiktų, tai jau nebepasikeis.
 
Apie personažą :
Kažin, ar galima rasti už Alisą mielesnį padarėlį. Kad ir kaip skriaudžiama, mergina visuomet iš visų tikėsis tik gero. Žinoma, piktnaudžiavimas tuo sugriauna Alisiuko pasitikėjimą kitais, ji gali pradėti netgi justi neapykantą. Tačiau parodyk jai bent kiek švelnumo, ir mergina atsakys tuo pačiu. Visgi, kad visiškai atgautum jos pasitikėjimą, reikia gerokai pasistengti. Galima ją vadinti neryžtinga ir neapsisprendusia, bet mažiukė net savo skriaudėjui nejaučia vien pykčio. Vampyrė tyra ir naivi tarsi vaikas, ja lengva pasinaudoti. Pasitelkus jėgą, nesunku ir įbauginti bei priversti paklusti, bet visuomet, prieš tapdama nuolanki, panelė priešinasi, jei tik gali. Geriausias būdas prieiti prie Alisos - švelnumas ir kantrybė, mat prieš ją naudojama prievarta iššaukia netgi tokias merginai nebūdingas savybes, kaip išdidumas ir šaltumas. Tačiau paprastai vampyriukė būna taiki, dėl to nėra nieko malonesnio už jos artumą. Ji paguodžia, palaiko, suteikia viltį ir antrą galimybę, atveria uždariausią, išgydo nesveikiausią. Dėl to vienintelio, kuriam skirs visą savo egzistenciją, gerovės, ji padarys viską, neatsižvelgdama į savąją. Gebėjimas viską atleisti ir nepelnytai mylėti - vienas pagrindinių švelnaus Alisos būdo bruožų.
 
Female
 
Gimtadienis :
1991-11-26
 
Alice Brandon-Cullen (online)
avatar
Rank: Close your eyes again and hope the fireworks never end.
Alice Brandon-Cullen friends
avatar
Maysun

Offline Offline
avatar
SunSet

Offline Offline
avatar
Jacob Black

Offline Offline
See all friends (8)

© 2010-2018 ifelthope1126. All rights reserved.