SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Hope Claire Wolfangel

Vardas :
Meilė
 
Miestas :
Kaunas
 
Raštingumas :
Daug dažniau nei savo veikėjo veiksmus mėgstu aprašyti savo veikėjo jausmus, todėl postai kartais gali pasirodyti emocingi. Stengiuosi išlaikyti ilgus pranešimus, tačiau pranešimo turinys ir ilgis priklauso nuo parnerio ir situacijos. Nesu labai reikli kitiems, tad man smagu bendrauti ir į RPG susitikimus eiti su visais.
 
Veidas :
Barbara Palvin
 
Credit :
Maliblue
 
Priflūdinta :
38
 
Įkandimai :
10
 
Su mumis nuo :
2019-04-23
 
Veikėjo amžius :
19
 
Galia :
Geba skaityti mintis.
 
Gyvenamoji vieta :
Forkso miestelis.
 
Apie personažą :
Hope (Liet. Viltė) talentinga, puikiai atrodanti mergina iš pirmo žvilgsnio galinti pasirodyti paprastas žmogelis, vis dėl to nėra tokia jau ir paprasta. Ji - mišrūnė - vampyro ir žmogaus dukra, greičiausiai į šį pasaulį atėjusi per klaidą. Nors merginos tėtis ir buvo vampyras, o mama žmogus, šie dideli skirtumai netrukdė jiems įsimylėti vienas kito ir susilaukti dukters. Dar prieš pat merginos gimimą visai vampyrų „Giminei“ buvo šokas sužinojus apie jaunos merginos nėštumą nuo seniai gyvenančio kraugerio vampyro. Beveik visi senovės žyniai, kuriems teko apsilankyti Wolfangel's šeimoje teigė, kad vaisiaus, kaip ir jo gimdyvės ateitis tragiška - mirtis. Nenorėdami tuo patikėti, abu Hope tėvai darė viską, kad mergaitė išgyventų ir dėjo visas viltis į ją. Būtent dėl to, vienam iš žynių pasakius, kad mergaitė gims, jau buvo nuspręstas jos vardas - Viltis, nes ji visada miršta paskutinė, ypač kai kalba yra apie mylimus žmones.
 
Female
 
Hope Claire Wolfangel
Hope Claire Wolfangel
Hope Claire Wolfangel friends
Hope Claire Wolfangel has no friends yet

© 2010-2019 ifelthope1126. All rights reserved.