SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Corin Athena Volturi

Raštingumas :
Dažniausiai tai būna ilgesni, labiau atspindintys veikėjo emocijas, jausmus, postai. To paties tikiuosi ir iš pašnekovų, bet visuomet prisitaikau.
 
Veidas :
Amber Heard
 
Credit :
champagnemami
 
Priflūdinta :
28
 
Įkandimai :
32
 
Su mumis nuo :
2018-01-24
 
Veikėjo amžius :
22/518
 
Galia :
Corin geba manipuliuoti jausmais. Pirmiausia, šis gebėjimas pasitarnauja Volturiams tuo, kad geba išlaikyti naujus klano narius. Corin sukuria jausmų iliuziją, kad šie įsivaizduotų esantys labai laimingi, nors tokie išties nėra. Paprastai tariant, ji sugeba žmogų įtikinti, kad jis jaučiasi būtent taip, kaip nori ji, o tai lengvai paveikia jo tolimesnius veiksmus. Šią merginos dovaną Aro su Kajumi dažnai naudodavo ir savo žmonoms, pačioje jų santuokos pradžioje, Corin buvo pavesta dirbti su merginomis, kad šios nesijaustų Volteros pilyje it kalinės. Sukūrusi tokią laimingų jausmų iliuziją Corin ir toliau sėkmingai vykdo pareigas.
 
Gyvenamoji vieta :
Voltera, Italija
 
Pareigos :
sargybinė
 
Apie personažą :
Dažniausiai, Corin pasižymi tuo, kad yra nuolat pasitikinti savimi. Ji visuomet geba išsisukti iš situacijos, nepaisant iškilusių sunkumų. Tiesa, prie to daugiausia prisideda ir jos gebėjimas, kuris nuolat padeda palenkti pašnekovą ar partnerį į merginos pusę. Ji nėra linkusi visiškai atsiverti kitiems, todėl klano nariams atrodo kiek pasipūtusi, arogantiška, nelaikanti liežuvio už dantų. Skaudi praeitis ir gyvenimo pamokos išmokė Corin nuolat šaltu protu apgalvoti situaciją ir numatyti pasekmes, todėl ji nebėra ta naivi mergaitė. Tiesa, jos charakteris kiek nebūdingas kitiems Volturi nariams. Ji nėra linkusi į visišką cinizmą, savo viduje turi išsaugojusi bent dalelę žmogiškumo, kurio neslepia ir nuolat demonstruoja taip laužydama įsisenėjusius Volturi stereotipus.
 
Female
 
Corin Athena Volturi
avatar
Rank: En sa beauté gît ma mort et ma vie.
Corin Athena Volturi friends
Corin Athena Volturi has no friends yet

© 2010-2018 ifelthope1126. All rights reserved.