SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Isabella Marie Cullen

Vardas :
gabrielė
 
Raštingumas :
 
Veidas :
dakota johnson
 
Priflūdinta :
613
 
Įkandimai :
455
 
Su mumis nuo :
2017-09-15
 
Galia :
Neturėjusi daug laiko, vampyrė greitai išmoko skydą iš savęs išstumti, taip sukurdama apsaugą ir kitiems vampyrams, esantiems aplink ją. Įprastai žmogaus akiai skydas nėra įžiūrimas, tačiau vampyrai matyti jį gali. Skydas yra pagrįstas jos proto apsauga, neleidžiantis paveikti kitoms galioms, veikiančioms protiniu principu. Tuo metu, kai jos pagrindinis skydas yra išstumtas, kad apsaugotų kitus, šalutinis skydas taip pat supa ją asmeniškai. Tuo atveju, kai Belos skydas apgobia kitus vampyrus, tam tikra prasme ji juos jaučia, tarsi jie būtų jos dalelė (tai minimaliai panašu į Džasperio gebėjimą jausti kitų asmenų jausmus). Mūšyje turi būti apsaugota nuo fizinių atakų, kad sugebėtų išlaikyti išskleistą skydą aplink jos sąjungininkus. Pradžioje buvo nelengva išstumti skydą, kadangi ši kliūtis daugiausiai kyla iš jos nesąmoningo noro apsaugoti savo protą pirmiausia. Kai tik ji išmoko paleisti norą pirma apsisaugoti pačiai, įgijo užbaigtą skydo kontrolę, geba suformuoti jį, bet kokiu atveju, priverčia jį įgauti kitokį pavidalą, ne tik skaidraus gaubto, kitais atvejais išimtinai apgaubia vieną arba kelis vampyrus tuo pačiu metu, tarsi šie būtų apsukti ''skaidria plėvele''. Nors galia atima didžiąją dalį vampyrės koncentracijos, kad priverstų tai dirbti tinkamai, priversdama sekti kiekvieno apsaugoto vampyro judėjimo kryptis, judesius. Paskutinė galios ''pakopa'' - skydo nunešimas nuo savęs, taip paliekant save be visiškos apsaugos ir pasiekiamą kitų protinėms atakoms.
 
Sielos draugas :
amžinybe dalinasi su Edvardu.
 
Gyvenamoji vieta :
Jos namai visais atžvilgiais visuomet bus saugus Edvardo glėbys. Kur visuomet yra laukiama, saugi ir kur visuomet gera sugrįžti. Kalbant apie materialius namus šiuo metu su šeima įsikūrė Čikagoje, vyro vaikystės namuose kuriuose jai be proto patinka.
 
Pareigos :
Vienintelės dvi ir pačios svarbiausios jos pareigos tai būti gera žmona bei mama. Ir tai tikrai nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Rasti bendra kalba su paaugle dukra ne visada išeina kaip ir ne visada sekasi priimti teisingus auklėjimo sprendimus priimtinus tiek jos tiek Isabelos atžvilgiu nesugadinant mamos ir dukters ryšio. Todėl be abejonės būti gera ir supratinga mama kartais netgi atrodo neįmanoma. Su sutuoktiniu ne ką lengviau ne visa laika pavykta patylėti kai tai būtų protingiausia neiššaukiant bereikalingu konfliktu. Dar sunkiau rasti kompromisus susikirtus skirtingoms judviejų nuomonėms daugeliu atžvilgiu, todėl lygiai taip pat vedybiniame gyvenime labai sunku palaikyti taika ir harmonija. Daugiau mažiau Isabelai tai sekasi pakenčiamai juk vis dar gyvena po vienu stogu mylėdami vienas kita ne ką mažiau nei pirmomis akimirkomis, todėl galbūt galima daryti prielaida, kad ji visai pakenčiama žmona ir mama.
 
Isabella Marie Cullen
avatar
Rank: Love is love, even if it is illicit; like light remains light even in the darkness.
Isabella Marie Cullen friends
See all friends (5)

© 2010-2018 ifelthope1126. All rights reserved.