SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Avantika Diana Whitton

Raštingumas :
Iš esmės, priklauso nuo rpg partnerio. Dažniausiai stengiuosi prisitaikyti. Bet mėgstu kiek ilgesnius, turiningus pranešimus. Kartais ir koks pelėsis įsimeta, bet stengiuosi tokių kaupti kuo mažiau, kad rpg'inti būtų įdomu.
 
Veidukas :
Rachel Weisz
 
Priflūdinta :
144
 
Įkandimai :
94
 
Su mumis nuo :
2017-09-10
 
Veikėjo amžius :
28/168.
 
Galia :
Gydymas.
 
Sielos draugas :
Hubby.
 
Gyvenamoji vieta :
Currently Seattle.
 
Alkis :
Pasotinamas.
 
Savijauta :
Dabar yra gerokai prislėgta, todėl ne itin stabili ir tikrai ne tokia entuziastė-optimistė, kaip kad anksčiau. Tačiau ji laukia progos sužibėti, tik Dianai dar reikia šiek tiek laiko.
 
Pareigos :
Gydytoja.
 
Apie personažą :
Avantika gera iš prigimties. Turbūt paveldėjo iš motinos, kurią vargiai ir beatsimena. Tėvo žiaurumai nuo pat mažumės jos nepalaužė, tad turbūt belieka dėl to džiaugtis.
Vien jos galia turbūt atspindi tai, kas tūno viduje. Ji gera ir nori dalytis tuo gerumu. Ji mėgsta padėti visiems, kam tik gali, o kam negali, randa žmogų, kuris galėtų. Avantika itin trapi, nors yra velnioniškai drąsi. Ji gali sukelti pragarą žemėje, tačiau tik tol, kol kažkuo apsimetinėja, o nusigręžusi gali parodyti kaip iš tikrųjų bijojo tai darydama.
Atsidavusiai rūpinasi ir myli. Jei myli, tai iki galo. Visuomet nori išvengti konfliktų, o jei (kai) to nepavyksta, labiau vadovaujasi intuicija, nei protu ar jausmais. Nepasivargina stoti į kažkieno pusę ir tai parodyti, kad bent tam asmeniui būtų lengviau.
 
Avantika Diana Whitton
avatar
Avantika Diana Whitton friends
Avantika Diana Whitton has no friends yet

© 2010-2017 ifelthope1126, lucky_measures. All rights reserved.