SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Edward Cullen

Vardas :
Aurėja.
 
Miestas :
Vilnius.
 
Raštingumas :
Vidutinio ilgumo, dažniausiai gramatiškai ir stilistiškai tvarkingi pranešimai. Jų turinys - įvairus. Pati labiausiai vertinu kokybę.
 
Antras ir t.t. veikėjas :
Karmen.
 
Veidas :
Jamie Dornan.
 
Priflūdinta :
995
 
Įkandimai :
379
 
Su mumis nuo :
2017-07-07
 
Veikėjo amžius :
17/116.
 
Galia :
Telepatija – gebėjimas girdėti kitų būtybių mintis bei matyti jose iškilusius vaizdinius. Galia ryškiausiai pasireiškia bandant perprasti žmones bei vampyrus, kiek prasčiau – pavidalo keitėjus, jiems virtus vilkais. Ši dovana – tarytum nesąmoningai kontroliuojamas pojūtis: kai dėmesys nėra sukoncentruotas ties viena būtybe, galva plyšta nuo balsų gausos, tačiau kai bandoma apsistoti tik ties vienomis mintimis, triukšmas galvoje mąžta, kol galiausiai virsta vos girdimu šnabždėsiu. Vis dėlto minčių skaitymas įmanomas tik kelių kilometrų atstumu – matyt, tai vienas ryškiausių galios trūkumų.
 
Sielos draugas :
Pati nuostabiausia moteris pasaulyje, padariusį Edvardą be galo laimingą, jo mylimoji Bela.
 
Gyvenamoji vieta :
Šiuo metu Edvardo namai – Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Čia jis praleido pirmuosius savo septyniolika metų, vėliau, tapęs vampyru, blaškėsi po visą pasaulį kartu su Kalenu šeima, bet šie kur nors sėsliau įsikurdavo gana trumpam laikui. Tik visai neseniai jie suprato Forkse radę savo vietą. Iš pradžių visi jie gyveno bendrame šeimos name, kol vedęs Edvardas išsikraustė. Dabar jis grįžo į gimtuosius savo namus Čikagoje, nenorėdamas prarasti ryšio su biologiniais tėvais.
 
Edward Cullen
avatar
Rank: I just can't believe that I have this life with you.
Edward Cullen friends
Edward Cullen has no friends yet

© 2010-2018 ifelthope1126. All rights reserved.