SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Aprašymas | Statistics | Friends | Contact

Viskas apie Jane Volturi

Vardas :
Renita
 
Miestas :
Ukmergė
 
Raštingumas :
Nerašau puikiai, kartais pasitaiko tiek rašybos, tiek skyrybos klaidų, tačiau stengiuosi skelbti kiek galima tvarkingesnius ir išraiškingesnius/įdomesnius postus. Posto ilgis visai nesvarbus, galiu prisitaikyti, tačiau norėtųsi, kad ir rpg partneris atsakytų tuo pačiu.
 
Veidas :
Segovia Amil
 
Credit :
starboy
 
Priflūdinta :
517
 
Įkandimai :
247
 
Su mumis nuo :
2013-08-26
 
Veikėjo amžius :
Atrodo ir dar labai ilgai atrodys Džeinė kaip devyniolikametė mergina, tačiau nors retai kas tai supranta, merginos biologinis amžius jau yra peržengęs aštuonis šimtus metų.
 
Galia :
Skausmo iliuzijos sukėlimas žvilgsniu.
 
Apie personažą :
Kito tokio padaro kaip Džeinė nerasi. Ji šaltakraujiška, nepripažįstanti meilės, džiaugsmo ar užuojautos, nuoskaudas visuomet laikanti giliai savyje ir atėjus laikui už jas keršijanti. Beprotė, sadistė, yra tiesiog per maži žodžiai apibūdinant jai. Mergina tiesiog neturi širdies ir jokie apgailestavimai ar pasigailėjimo maldavimai neprivers jos pakeisti savo sprendimo. Tiesa, sugeba ir prisitaikyti prie kitų, tačiau vis gi, galiausiai padaro taip kaip geriau jai.
 
Female
 
Jane Volturi
avatar
Rank:
That's the thing about pain. It demands to be felt.
Jane Volturi friends
Jane Volturi has no friends yet

© 2010-2018 ifelthope1126. All rights reserved.