SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 

Kodėl verta su mumis būti?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

#41RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Tr. 05 07 2014, 00:02

Užmačiau šitą temą ir nors ruošiausi eit miegot atidėjau savo planą, kad pasireikščiau ir aš. :D
Tai va visų pirma visus suabejojančius ar pasakyti žodžiai apie draugiškumą šiame forume yra tiesa patarčiau vyti tas abejones į šalį! Ir dabar prisipažinsiu, kad ir aš panašiai galvojau, kad tai tik šūkis ir mažutis melas pritraukti naujiems nariams (jau buvau mačiusi tokių forumų su sumeluotu draugiškumu), bet štai šiame forume mano nuomonė pasikeitė. Vos užsiregistravau nustebino šiltas žmonių sutikimas ir noras bendrauti, labai patiko administracijos bendravimas su nariais. Aš pavyzdžiui nebijočiau paklausti Rūtos net ir kvailiausio klausimo koks tik gali šauti į galvą, ar netgi patarimo dėl saviškio forumo. Taip pat aš džiaugiuosi už visus čia esančius narius, kurie yra bendraujantys ir netgi įkvepiantys. Taip, tu perskaitei teisingai įkvepiantys. Netgi jeigu jaučiuosi pavargusi ar suirzusi ir netgi tais momentais kai norisi imti ir vėl mesti forumus, pasiskaitau kokį nors atsitiktinį RPG post'ą ir įsigilinusi pastebiu, kad ir pati noriu eiti atsakyti žmogui su kuriuo RPG'inu. Noriu parašyti kažką tokio, kas įkvėptų ir kitus rašyti. Taip pat esu dėkinga tiems žmonėms, kurie nepatingi su manim pasireikšti RPG temose, nes aš suprantu, kad darau begalę skyrybos klaidų ir netgi didžiąja dalimi savo post'ų aš nesidžiaugiu. (Bet jau nuklydau į lankas, tad grįšiu prie temos :DDD)
Žodžiu, jeigu norit tobulėti forumuose manau SunSet'as tam labai tinkama vieta. Būtent čia labiau subrendau rašydama ir kurdama tas trumputes pastraipas. Čia neišsigandau paeksprementuoti ne viename vaidmenyje. Vien todėl, kad nebijau čia susiteršt :DD nes visi tave priima tokį ar tokią koks/ia esi ir visi bendrai tau padeda tobulėti.

Tai vienintelis forumas į kurį po šitiek laiko aš sugrįžau ir dar jame esu ir kol kas dar ilgai ketinu čia pasilikti. ;3 Rekomenduoju užsiregistruoti vien tik dėl draugiškos atmosferos, gerų ir visiems tinkamų stilių ir todėl kad čia galima tobulėti rašant. Be to jeigu nepatiks visuomet galit išeiti iš forumo, bet manau tikrai norėsite čia sugrįžti.   
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#42RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 11 22 2014, 15:40

Pamaniau, kad jau nežinia kiek laiko kaip vaiduokliui šmėkštelint šitame forume karts nuo karto, norėčiau tarstelėti bent kelis žodžius. : 33 Kažin ar jau tiksliai atminčiau, kiek veikėjų forume turėjau, o juos vis užgoždavo laikas, darbai, mokslai ar paprasčiausios rašymo krizės, tad galų gale veikėjų anketos būdavo panaikinamos (šiukštu nekaltinu administracijos, pati kalta, kad nepranešdavau reikiamoje temoje apie dingimus. Ir apskritai laikiau pakankamai svarbius veikėjus be jokios veiklos). Ir kad ir kiek kartų vis parpuldavau, vis vien stodavausi ir bandydavau dar kartelį, nes rodosi tik šiame forume visapusiškai gali realizuoti savo veikėjus, idėjas, istorijas be jokių suvaržymų, o kiekvieną akimirką suabejojus, gauni žodžiais nenusakomą palaikymą iš didžios dalies forumo narių. Ir kiekvieną kartą norisi grįžti. Viskas kažkas sulaiko, vis neleidžia ramia širdimi praleisti forumo banerį, o apsilankius išeiti. Apie draugiškumą, nujaučiu, čia prirašytos jau devynios galybės, o aš vis vien nesugalvoju kažko originalesnio, nes paprasčiausiai privalau sutikti su nepakaltinamais kitų žodžiais - kuo jau kuo, bet šis forumas tuo gali didžiuotis. Turiu pripažinti, kad didelė saulėlydžio gerbėja niekados nebuvau, tad faktas, kad lankausi čia dėl forumo tematikos, būtų labai greitai atmestas. Paprasčiausiai - visi čia esantys žmonės ypatingi. Nepaprasti. Tad, mano nuomone, svarstymai ir abejonės ar verta čia registruotis, yra labai stipriai nepagrįsti, o prisiregistravę, vienaip ar kitaip, tikrai nepasigailėsite.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#43RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 11 22 2014, 16:26

Norėčiau pasireikšti šioje temoje dar kartelį, mat viską kiek geriau apgalvojau.

Pirmiausiai tai norėčiau labai labai pagirti forumo administraciją . Per ilgametę rpg patirtį ir daugybę forumų, kuriuose esu lankiusis niekuomet neradau šiltesnių, draugiškesnių ir nuo pačių forumiečių visiškai nenutolusių administratorių. Jokio pasikėlimo, jokio pasipūtimo ir manipuliavimo turima valdžia. Ištiesų netgi itin dažnai nustebina iš kur tiek kantrybės mūsų double A turi :) ypač Rūtelė, kuri net ir ne vienerius metus turėdama forumą sugebėjo išlaikyti jį tokį patį nuostabų ir vis dar pritraukti narių, o esamus išlaikyt. Taip pat labai labai stebina šio forumo tvarka. Viskas tiesiog tobula, net jei pamirštu paminėti svarbius dalykus, kai kuriose temose, pastebiu, kad viskas sutvarkyta, jokio balagano. Ypač patinka tai, kad visuomet žinau, kad galiu kreiptis pagalbos bet kokiu klausimu ir visuomet viskas bus atsakyta.

Taip pat visi nariai greitai tampa it viena didelė šeima :) flūdo temos ir jų didžiulė įvairovė padeda geriau pažinti vieniem kitus, susibendraut, o iš to kyla ir minčių rpg veiksmui. Bet tuo pačiu tai nėra forumas, aktyvus vien flood'o temomis, mat rpg veiksmo, dramų, juoko dozių užtenka kiekvienam :) išties nariai draugiškai priims ir veiksmo tikrai niekam nepritrūks, jei tik patys netingėsit irgi rodyt iniciatyvos ;) taip pat čia renkasi įvairiausio amžiaus žmogeliukai, todėl tikrai galima atrasti bendrų interesų.

Nenoriu perdaug išsiplėst (mat nevisi ilgus postukus skaitysit), tai tik noriu paminėt, kad trečia priežastis kodėl turėtumėte prie mūsų kompanijos, tai, jog forumas išties originalus, patogus (ta prasme, jog viskas orientuota į tai, kad viską ką reikia greičiau ir lengviau rastume bei pasiektume), stiliai ištiesų žavūs ir keičiami visuomet tokiu pat metu ir niekuomet nepatirsime diskomforto, jog forumas uždaromas tam, kad pakeistų stilių ar atsinaujintų :)

O svarbiausia tai, kad galiu garantuot, kad kiekvienas užsukęs atras bent jau dalelę to ko ieškojo ir net neabejoju, kad bus lengva susirast draugų :)
Atgal į viršų Go down

Kodėl verta su mumis būti?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3