SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 

Kodėl verta su mumis būti?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

#21RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Antr. 10 30 2012, 12:15

Marta - ateik čia ir aš tave užbučiuosiu :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#22RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 11 03 2012, 16:49

Buvau čia... Na nežinau tikrai porą kartų, patį pirmą kartą regis buvau Bella, ir pušinėjome su Edward'u skrisdami į kosmosą, na kitaip tariant linksma buvo pakvailioti, bet čia buvo prieš kokius hmm... Galbūt tris metus, bet žinau, kad buvo ruduo ir tada susipažinau su viena mergina su kuria dar iki dabar bendrauju ;} Vėliau nežinau, kodėl, bet patapau kažkokiu kitu personažu (man rodos su Tatumo veidu) ir susipažinau su kita mergina ir tikrai faina buvo su ja susitikti realybėje ^^ Vyko kažkoks perversmas admin'u gretose ar kažkas tokio... Po to kaip ir dingau iš čia, vėl buvau grįžusi, vėl dingau, vėl grįžau vėl dingau ir štai aš čia vėl, žmonės labai draugiški, linksmos naktibaldos ^^ Tik galiu pasakyti tiek, kad tikrai rasite čia draugų ;} o ir džiugina, kad yra puikių žmonių su kuriais galima pasirašinėti ilgais postais, o tai taip pat yra puiku! :>
Atgal į viršų Go down
Kim Connweller-Cameron
Hello, you can call me Craziness. ^^

#23RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 11 03 2012, 17:32

Felix Volturi rašo:
Marta - ateik čia ir aš tave užbučiuosiu :DD

Aš čia aš čia ;DD Kaip ir D. ;D

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
Svečias

#24RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 12 01 2012, 11:16

Net nežinau ir nuo ko pradėti... haha..
Dar prieš užeinant galvojau, kad čia eilinis forumas su žmonėm kurie susibendravę ir naujokus labai šaltai priima. Bet klydau, netgi labai.
Ši vieta yra kaikas fantastiško ;D Be šio šio forumo neturėčiau dėl ko kompo jungti xD
Ilgainui šis forumas nustūmė kitus aplanke buvusius forumus kur esu, dabar ir ilgam man išliks 1 vietoj. :) Vieta dėl kurios skubu namo, vieta kur galiu pabūti kraujasiurbe butybe, vilkolakiu ir t.t. Čia tikrai geriau nei gerai. Galiu pripažinti, įjungus kompą, pirmiausia einu čia ;D Tad čia tikrai beprotiškai awesome <3
Atgal į viršų Go down
AwesomeR
Svečias

#25RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Sk. 12 02 2012, 19:29

NES čIA GERIAUSIAIS FORUMAS PASAULYJE

( jus manęs nepažįstat)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#26RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Sk. 12 02 2012, 21:40

Nežinau net nuo ko pradėt :D
Kažkada labai labai seniai buvau čia, bet jau net nelabai pamenu kuo, tik žinau , kad tuo metu forumas buvo žiauriai aktyvus, bet tada aš "nudvėsiau" :D Todėl iš tų laikų ne kažką ir tepamenu. Praėjus kokiems (bijau sumeluot) 2 ar net 3 metams nusprendžiau drebančia ranka čia grįžti. Iš tiesu einant į visus forumus aš labiausiai bijau nepriėmimo. O čia visi taip mielai pasitiko ir pasijaučiau kaip namie. Dar neatradau ir manau neatrasiu žmonių su kuriais iš įmanoma čia susipykt, ens visi per daug draugiški :D čia kaip didelė šeima kurioj man būti gera net jei nevisad parodau savo aktyvumą ar ne kiekvieną dieną apsilankau čionais. Bet čia gerai. Daug kur buvau, bet paskutiniu metu likau tik čia ir nesinori dar kažkur eiti . :) Ačiū Adminei ir kitiems nariams už tokią šiltą atmosferą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#27RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 12 13 2012, 10:40

Visų pirma, forumo narių draugiškumas neišpasakytas, kartais net nesitiki ar žmogus iš viso gali būti toks draugiškas ir malonus nepažįstamajam, šitam forume gyvenantys žmonės ko gero jau seniai sulaužė stereotipus, kad lietuviai užsidarę ir niūrūs piliečiai. Visų antra, vos įžengus iškart pasimato, kad vienas kitą labai gerai pažįstate, mylit ir gerbiat, matosi, kad taip pat paisot administratorių nustatytų taisyklių, kas yra nežmoniškai geras dalykas. Pati forumo valdžia nėra pasikėlusi ir neplėšo kitiems galvų už neprasmingus dalykus. Tai vat, atėjau į šitą forumą ir panašu, kad nesiruošiu išeiti. pavergėt mano sielą ;****
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#28RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pir. 01 28 2013, 22:52

Katik buvau praradus galimybę čia užeiti, rašė forum in maintaince ir restartinau pc porą syk ir nebuvo atsitaisę ir pagalvojau kas bus jei nebegalėsiu čia lankytis. Jei nuoširdžiai, tai puoliau į ašaras, nežinau kodėl, bet šitas forumas man LABAI svarbi gyvenimo dalis pasidarė...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#29RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 02 02 2013, 20:14

Nors čia esu apie šešis mėnesius (nekalbu apie tas savaites, kurias buvau izoliuota nuo internetinės erdvės), keletą puikių tendencijų galima įžvelgti vos tik prisijungus. Pati jokiu būdu nepriskirčiau savęs prie tos žmonių grupelės, kurią sudaro itin kalbūs, ar, kitaip sakant, hiperaktyvūs asmenys internetinėje erdvėje. Bet net jei ir nedalyvauju kiekviename forumo flood'inime ir pernelyg nesilieju į šio forumo bendruomenę, tai nereiškia, kad nič nieko nepastebiu (gink Die ne šnipinėju ). Ne kartą teko pravinguriuoti pro šį forumą ir susimąstyti, ar verta registruotis. Tuomet, užsukusi ∞ - tą kartą, išsiklausinėjusi personažų ir veidų temoje (jau tuomet buvau nustebinta tokio narių draugiškumo ^^), nusprendžiau prisijungti. Ir nebuvo nei dienos, kad būčiau suabejojusi tokiu savo sprendimu.
Visų pirma, naujuosius forumo žmogučius visuomet draugiškai pasitiks ne tik forumo Administracija, bet ir kiti nariai, todėl tikrai nesusidarysite nuomonės, jog esate palikti likimo valiai (iš patirties drąsiai sakau, kad su "forever alone" statusu man teko susidurti ne viename forume - čia tuo nė iš tolo nekvepia). Taip pat, čia susirinkę žmonės forume lindi ne vien tam, kad varvintų akis vėpsodami į flood'o temą - visi maloniai naudojasi meet'ų tema ir neignoruoja aukščiau parašiusiųjų. Skaityti ir domėtis kitų narių susitikimais yra be galo įdomu (ne taip, kad atėjau, permečiau akimis, burbtelėjau "įvyko tas ir anas", nutėškiau kompiuterį ant lovos ir nuslinkau žiūrėti beviltiškų televizijos laidų, baigiančių suėsti užsilikusias smegenų ląsteles). Daugelis žinome, kad pasitaiko žmogučių, kurie karts nuo karto (jokiu būdu ne piktybiškai O.o) niurgzteli norintįs bendro veiksmo. Kas susiję su tuo, Administracija niekada nepražiūri pro pirštus ir sėkmingai palaimina, jeigu veikla yra tinkama. Apskritai, kuo šis forumas iš tiesų turėtų didžiuotis, tai Administracija, kuri kruopščiai daboja kiekvieną forumo atvykėlį. Duodu ranką nukirsti, bet dar niekur neteko susidurti su tokia draugiška kompanija.
Įvairiausio plauko smulkesnės temos, kaip antai telefonai, foto galerijos ar dienoraščiai, niekada nelieka užmiršti. Kiek pastebėjau, čia nėra nesusipratimų su teleportavimusi (matyti, kad žmonės supranta, jog atsiradimas vienoje vietoje iš kitos aiškiai susikerta su logika). Tvarka. Visi žinome tuos savaitinius kitų forumų užsidarymus vien tam, kad pakeistų stilių ar apsikuoptų šiukšles. Rūta (Alisa) viską atlieka žaibiškai, todėl dar neteko susidurti su nervus graužiančia lentele, skelbiančia, kad reikės nesuskaičiuojamo laiko tol, kol pagaliau išgalės atidaryti forumą. Galiausiai, kiek griežtesnį žodį dėl įvairiausių keblumų taip pat ištaria Rūta. O tai, be abejonės, yra gerai, nes niekas nenori, kad forume įsivyrautų visiška netvarka - visi iki vieno neatleisti nuo pareigos laikytis taisyklių. Niekas nereikalauja junginėtis į šį forumą kiekvieną dieną ir naktį. Esu visiškai tikra, kad Administratorės neprilups tų, kurie neprisijungs kiekvieną dieną (ir naktį, žinoma). Spėju, kad Rūta (Alisa) ir Marta (Jazz'as) sulaukia begalės liaupsių ir pagyrų už aktyvų darbą, bet, be abejonių, Jos yra to vertos.
Sunku paaiškinti, bet kiekvieną kartą čia užsukęs jautiesi nepamirštas ir laukiamas. Ne kartą, neturėdama galimybės prisijungti, pagalvodavau apie šį forumą. Ir šis yra vienintelis, į kurį kaskart malonu sugrįžti. Savo ruožtu tikiuosi, kad toks jaukus forumas gyvuos dar ne vienerius metus, ir, atsakant į pagrindinį šios temos klausimą, aš nedvejodama galiu sakyti, kad dėl aukščiau išvardintų priežasčių čia tikrai verta būti. :)
Atgal į viršų Go down
May ?
Svečias

#30RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Sk. 03 03 2013, 16:55

Tai gi. Jau seniai šioje temoje ruošiausi pasireikšt,bet ,kad ir kaip keista bebūtų pasireiškiu tik tada kai nebedalyvauju forumo veikloje, nors dažnai užsuku pasižiūrėt kaip laikotes ir ar nemirštat ir dar paspoksot į gražius stilius. ^^

Nuo pat pradžių čia atsiradus, absoliučiai visi priėmė labai šiltai,tiek Rūta, kuri tuomet buvo tik viena adminė,tiek kiti,atrodo visiškai neprivalantys taip elgtis ir būti tokie malonus žmogeliukai. Vos atsiradusi,dar nemokėjau net susikurt Biografijos,kadangi būtent SunSet buvo pats pirmasis mano tikras RPG forumas. Anksčiau buvau RPG`inusi angliškuose Rpg, kad ir tam pačiam feisbuke,kur viskas vyksta tikrai aktyviai, tačiau tuomet,jau ne pirmą kartą,maždaug prieš devynis mėnesius užsukau čia. Prisimenu,kaip bijojau,jog būsių atstumta, ir tiesą tariant nedraugiškai priimta, nes nors ir buvo pirmas RPG man, tikrai nebuvo pirmas mano draugams,o jie man apie tai pasakodavo. Tačiau surizikavau ir užsiregistravau, ir dar dabar dėl to džiaugiuosi. Rūtai paaiškinus kaip kurti biografiją ( Dar dabar stebiuosi,kaip ji susitvardė ir neliepė man atsiknist o.o ). Na, susikūriau biografiją ir laukiau kas bus toliau. Tai gi,galima sakyti,jog buvau užpulta sveikinimų atvykus,ir tai buvo tikrai miela. Laikui bėgant įsivažiavau. Nesitikėjau,tačiau kiekvienas žmogus šiame forume, visus veikėjus paveikė išskirtinai, kai Edas knygose būdavo rimtas , paniuręs ir susikaustęs, čia Edas būdavo tarsi privartojęs. Atsimenu,kai pasikeitus veikėja, Rūta išgyrė mano biografiją, o tai buvo tikrai labai mielas dalykas, nes pati maniau,kad ji toli gražu nėra prasta, tai gi tai merginai dar ir dabar esu dėkinga už viską,ir tikriausiai ilgai būsių. Žinau,kad dauguma užknisau,nes keičiausi veikėjus, niekaip nerasdama sau tinkamo iki Maysun, kuria visi priėmė taip pat šiltai ir nuostabiai kaip ir kitus. May ir Ellesmera,tikriausiai buvo pagrindinės mano veikėjos, kurios su jūsų pagalbą atrodė nuostabios. Privalau padėkoti,už tuos kelis mėnesius, kai skaitydama postus šypsodavausi arba verkdavau. O dabar, vien tik apie forumą. Jis pats šilčiausias ir nuostabiausias kokiame esu tik buvusi,ir adminės tikrai nuostabios. O žmonės,čia tokie draugiški kokių retą, mat su jais gali sėdėt iki šešių ryto ir nepajausti kaip prabėga laikas. Ačiū, ir būkit geri, išlikite tokie pat : ***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#31RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pir. 03 04 2013, 23:38

Jei šis forumas būtų katė, nuglostyčiau iki plikumo. Kadangi turiu penkis veikėjus visiems penkiems balsams savo galvoje, galėčiau tikėtis šalčio ir įsiliejimo į vieną masę, kaip nutinka forumuose gigantuose su šimtais narių. Bet ne, čia taip paprastai neišnyksi. Administratoriai, kurie visiems žinomi vardais ir yra draugai, visada, visada dėmesingi kiekvienam tavo rūpestėliui.

Čia galima rašyti nuo absurdiškiausių pamišusių nesąmonių iki aukštos klasės dramų ir vis tiek rasi žmonių, kurie atsakys tokiais pat postais. Stiliai šviežinami, temos naujinamos, tvarka tvarkinga, bet lanksti. Daromos geros išimtys, skirtos kiekvienam paprašiusiam; supratingai atsižvelgiama į asmeninę padėtį. Nes vietinis yra aukščiau už vietines taisykles.

Buvau čia ilgiau nei bet kuriame kitame forume, tiesa, su dideliais tarpais, bo gyvenimas savo staigmenų pateikia ir užimti mėnesiai kartais išsunkia jėgas bei laiką. Tačiau man grįžus, visada pasitinka plačiai išskėstomis rankomis. Ir foras solidus – be nuosmukių ar narių kiekio sprogimo – visada patikimas aktyvumu, kas rpg pasauly nėr taip dažna.

Kartais po pasisėdėjimo ar vakarėlio keliu šikną į lovą ir nelūžtu, bet einu čionai, girtutėlė xD Ir prašyčiau, ne aš viena. Bet point‘as tame, kad kažkas vis tiek traukia ir man atrodo, jog tas x faktorius slypi ne puikioje tvarkoje, ir net ne įdomiame rpg, bet žmonėse. O šito nesufabrikuosi, bitches.
žodž, užteks.
Rūtele, Martukau, žmogeliai - ;*
b.u.

*(bučiniu užantspauduota)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#32RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 06 15 2013, 01:37

mmh.. net nežinau nuo ko pradėt.. tad tiesiog gan banalokai pasakysiu, jog šeip ištikrūjų sunsetas yra pats šilčiausias ir draugiškiausias forumas, kokiam esu buvus. Visi žmogeliai čia žiauriai draugiški ir labai šiltai priimantys naujus narius. Prisimenu kai pirmą kartą užsiregistravau Railio anketa ir galvojau jog bus sunku priprasti prie kitų, bet buvo priešingai. Visi mane priimė labai draugiškai ir man čia iš tiesų labai patiko. Kituose forumuose dažniausiai reikia kelių dienų ar kelių savaičių kol pripranti, susipažini su kitais, bet čia... Jauties lyg jau būtum senai prisiregistravęs ir visi tave jau pažysta. 
Šiame forume esu dar tik beveik metus, o atrodo kad aš čia jau visą amžinybę. Nes kiekviena meinutė praleista šitame forume būna linksma, nors jam ir nieko nedarai.  Vos tik įsijungus forumą širdį paglosto toks ramumo ir stabilumo jausmas, nes žinai jog forumiečiai padės ir pralinksmins kai to reikės, nesvarbu, kad ir būsi ilgai nesilankęs, visi tave šiltai priims, ir netgi pasveikins tavo sugrįžimą. Gal būt čia taip tik man.. bet atėjusi į foruma pasijaučiu kaip.. namuose..  kažkaip net keista.. būna tiesiog įsijungi forumą, ir spoksai į logą nieko nedarydma.. ir .. nieko daugiau nereikia.. užtenka to jaukumo jausmo, ir minties jog visados būsi čia laukiamas ir šiltai priimtas. Taigi tikiuosi jog šis forumas nepraras to jaukumo jausmo ir gyvuos dar duag daug laiko, metų , nežinau.. tik noriu pasakyt jog Sunset'as yra nerealus forumas su nerealiais žmogučiais, ir viskas čia yra nerealu ;D

žodžiu.. Biers out... 
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#33RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Tr. 07 03 2013, 01:53

Štai aš ir vėl pasireiškiu šitoje temoje. Turbūt ne paskutinį kartą, bet.. Permečiau akimis visų pagyras iš naujo ir suvokiau dar keletą senų, bet nemirštančių tiesų... Žmonės, jūs nepatikėsite (sakau čia jau esantiems ir dar svarstantiems prisiregistruoti ar ne.) būnant čia gali būti gera, gali būti bloga, bet visada nutiks kažkas, kas pakels nuotaika iki devinto debesies, arba tiesiog pralinksmins. Pamiršti forumą - mission imposible ir svarbiausia, žmonės čia visada draugiški ne tik rpg, bet ir realiame gyvenime. Aš žiūriu jau suskaičiuoju ant dviejų rankų tuos žmones, su kuriais susipažinau ir susitikau gyvenime. Gaila, kad gyvenu užsienyje ir tegaliu skirti vasaros dienas, bet prisiekiu padarysiu ir stengisuosi padaryti daug ką, kad ryšys nenutruktų. Žinant narius, su kuriais bendrauju tikiu, kad taip ir bus. Viskas SunSeto dėka ir manau jis pagelbės mums nepasimesti interneto platybėse. Myliu ir bučiuoju visus. Esu begalo laiminga, kad sugrįžau į forumą... Kad prasilaikiau ne mėnesį, o visus metus ir ketinu likti iki jo mirties. Dzin. Bus man trisdešimt, turėsiu vaikų, vyrą - ŽAISIU RPG :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#34RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 10 17 2013, 12:51

Gėda,kad per tiek laiko nepasireiškiau šitoj temoj,tad pamėginsiu ištaisyti šią klaidą.
Buvau begale forumų,išbandžiau visko. Pirmąjį savo forumų etapą prisiminus darosi gėda ir juokinga.tačiau kai grįžau į forumus ir pradėjau antrąjį viskas pasikeitė. Keista,bet,kai grįžau forumus pirmasis forumas į kūrį užsiregistravau buvo ne šitas , o forksas. O šis buvo antrasis,mane atbaidė pradžioje tas,kad nebuvo galima išgalvotų veikėjų,o aš labai norėjau vilkės o ji buvo vienintelė lėja ir užimta. tad po savaitės prabuvimo forkse išdrįsau parašyti čia ir paklausiau ar galima išgalvotą vilkę. Rūta mane pasitiko labai draugiškai,tokio šilto fr sutikimo dar nebuvau mačius,gavau savo trokštamą vilkę, ir dar linksmai papflodinom jei neklįstu personažų temoj, dėlko kitų fr adminai būtų pasiutę. Buvau priimta labai šiltai.Bėgo laikas buvo visko,gavau ir velnių pelnytai ir ačiū už juos sakau,nes jų dėka patobulėjau. Šitame fr pasijutau išklausyta ir išgirsta.pamenu laikraštuko įdėja pasiūlau aš niekas rimtai nežiūrėjo ir netikėjo,kad kažkas gausis,bet darėm ir bandėm. Sulaukta buvo pagalbos iš visų narių.Ko negalėčiau pasakyti apie kitų forumų narių,kiek teko kalbėti su kitų fr laikraštukų rašytojais pagalbos gaudavo nuli,arba iš vieno dviejų žmonių. o aš dešimtimis.tai dar parodo,kad čia tikrai visi labai draugiški. pajutau ir tą,kad čia visada atkreips dėmesi į tavo pastabas,neatšaus niekada grubiai,kad jei nepatinka dink. Tavo nuomonė,pagyrimai ar kritika yra svarbi ir išgirsta bei priimta. Ko nedaro kai kurie twilihgt fr pvz forksas. jei ten pakritikuoji baisi tragedija vos negina tavęs iš fr. Čia to nėra ir tai dar vienas pliusas. pats didžiausias pliusas,kad šis fr niekada neužsidaro tvarkymams,kaip kiti fr,kas labai erzina ypač,kai tai nutinka įdomaus meeto viduryje ir kai yra įkvėpimas. Čia yra nuostabios taisyklės ,kurios yra logiškos ir žmogiškos nei kai kurių kitų fr. Čia tavo veikėja saugo ir niekada neleis nudėti be tavo sutiko, radau tokį fr kuriam leidžia nebeminėsiu jo pav.nes visi jį žinot. Čia jei nesilankysi ir jei adminė mūsų Rūtele tave žino ji tikrai pasaugos acc ir be pranešimo. Galiausiai jei esi naujas tave lengvai čia įsileis, greit įsiliesiį aplinką eisi į meetus.Bus liūdna atėjęs čia pasikelsi nuotaiką, žudys namų darbai parašęs čia į namų skiltį tikrai gausi pagalbos. Čia niekada tau neatsuks nugaros.nes čia pats draugiškiausias fr kokiame esu buvusi. ir pati šauniausia adminė Rūta
Atgal į viršų Go down
Maysun
The more I see, the less I know

#35RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Št. 11 16 2013, 21:14

Ką gi, aš vėl čia.. Sunsete susipažinau su daugybe nuostabių, savitų ir nepakartojamų žmonių kuriuos dabar galėčiau vadinti mažų mažiausiai draugais. Esu buvusi tikrai daugybėje forumų ir tikriausiai dar nei karto nemačiau tokio kaip šis, kadangi būtent SS išsiskiria ne savo tematika ( nors iš dalies ir ja ), tačiau ir narių draugiškumu. Kiekvieną kartą čia atėjusi pasijaučiu tarsi ant sparnų, tarsi būčiau grįžusi namo. Tiesiog nepakartojama kaip patys nariai priima naujus bei senus narius, kaip palaiko vienas kitą ir kiekvieną kartą čia ateidama žinau, kad jeigu bus sunku visada atsiras kas nors kas padės ir palaikys ar palinkės sėkmės. Tiesiog, visi čia tarsi didelė šeima kuri nepabijo priimti naujų narių į savo glėbį.. Nežinau, kažkaip per visą tą laiką labai prisirišau prie šito forumo ir kiekvieną rytą atsibudusi apie jį pagalvoju ir iš tikro sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be Sunseto ir jo tikrai nuostabios ir draugiškos šeimos. Ačiū.
Manau, kad neskaitant to, jog forumo tematika tikrai nuostabi, vien dėl tokių nuostabių narių verta čia būti ;)

Cross my heart and hope to die, burn my lungs and curse my eyes. I've lost control and I don't want it back. I'm going numb, I've been hijacked, it's a fucking drag. I taste you on my lips and I can't get rid of you,  so I say damn your kiss and the awful things you do, yeah, you're worse than nicotine
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#36RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 12 05 2013, 02:25

Taigi, mano Mielieji SunSeto miestelio gyventojai. Aš ir vėl čia rašau. heh :D Noriu dar kartą pasidžiaugti kokie Jūs esate nuostabūs, ir kokia svarbi mano gyvenimo dalis yra šis forumas  Be galo myliu čia esančius žmogučius, taip labai, kaip net sunku apsakyti. Ir Jūs patys žinote, kaip smagu buvo per SunSeto narių susitikimą. Gosh, merginos, neįsivaizdavau, kad esate tokios nuostabios, fainos, mielos, mokančios prajuokinti, ir bene pačios geriausios nuraučiausios, pošliausios draugės, kokias tik esu turėjusi :DDD   O ši vieta, pati nuostabiausia, tai yra virtualūs mano HOME SWEET HOME  Myliu myliu myliu ir pamyliu ir užmyliu      
Meow meow, I'm out :D   
Atgal į viršų Go down
Jasper Whitlock-Dunham
Things are what they are and will be what they will be.

#37RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 12 26 2013, 23:29

eh, labai ilgai atidėliojau šią temą, bet buvau sau pasižadėjus parašyti joje iki Naujųjų. Taigi likus visai ne daug laiko rašau. Minčių yra, o posto kaip ir nereikia rašyti, tai galiu surasti kelias minutes išlieti širdį. Mano pranešimas tikrai nebus ilgas, bet pasakysiu ką mąstau. Greičiausiai pradėsiu nuo pradžių. Kaip gi čia atsidūriau ir kodėl? Tiesą sakant, tą savaitę sirgau ir iš neturėjimo ką veikti perskaičiau visas saulėlydžio dalis. Pamišau dėl Džasperio ir Alisos (O kam gi galėtų būti kitaip), jie man atrodė ideali pora ir norėjau pabandyti ir pati kažkurį iš jų įkūnyti. Aišku, labiausiai linkau prie Džazo, nes vaikinus sekėsi (ir  sekasi) vaidinti geriausiai, bet visiem turbūt suprantama, kad abudu veikėjai buvo užimti. Ir ne bet ko, o administratorių - nepasiplėšysi ir neišsiprašysi. Užmačiau, jog laisvas Edvardas, paėmiau, nes žinojau, jog tokiu atveju būsiu arčiau Džasperio ir Alisos, gal net gausiu galimybę su jais suvaidinti (damn, kaip apie tai svajojau), bet visai netrukus supratau, kad ta pora vaidina tik tarpusavyje. Na ką gi, kaip bus taip. Kalbant apie pirmąsias mano dienas čia - tai jos buvo neįtikėtinos. Tai pirmasis forumas, kuriame su manim pasisveikino tiek daug žmonių, o dar labiau nustebau supratusi, kad daugumą aš jau pažįstu, tik šie yra užmirši arba apleisti draugai, mus išskyrė praeiti mirę forumai ar panašiai. Buvo iš tiesų šilta ir labai gera, pasijaučiau mylima iš karto, o taip buvo nutikę tik su pačiu pirmuoju mano forumu. Pagyrių niekada nebus gana, nesu sutikus draugiškesnio forumo nei šis. Deja, pripažįstu, jog visai netrukus jį apleidau, gal dėl mokslų, bet manau labiausiai dėl to, jog man Edvardas neprilipo, svajonei susitikti su Alisa ar Džasperiu tikrai nebuvo lemta išsipildyti - išėjau. Nustojau lankytis, nes tiesiog, neturėjau įkvėpimo. Bet vis stebėdama kitus forumus pagalvodavau apie šitą - kas mane dar patraukė, tai paprastumas, ne tik žmonių (norit nenorit, bet pripažinkit, kad daugelyje forumų žmonės labai pasikėlę tapo), bet ir stiliaus. Pasiilgau. Grįžau visai atsitiktinai - stalkindama forumus reitinguose, pastebėjau, jog lentoje parašyta apie tai, kad reikia pasikeisti biografijas. Dievaži, ir pabandžiau, galvojau ką prarasiu, Edvardo nebuvo niekam atidavę. Stengiausi vėl suaktyvėti, tačiau tai buvo beviltiška, nors veikėją šiek tiek perkandau, tačiau man nesirašė su juo labai gerai. Ir tada pagrindė šio forumo administratorė priminė apie Reeve Carney (trumputė reklama :DD), abejonių nebeliko - kursiuosi dar vieną veikėją, taip gimė Aleksas :D Oh, mano mažasis naujagimis, kurį iš karto pamilau. Nuėjau į tris meetus, tačiau nei vienas nebuvo sėkmingas, dėl mano pačios kaltės, užmesdavau vaidybą, dėl to, kad su vaidinamais žmonėmis nesugebėjau visiškai atskleisti veikėjo charakterio. Iki kol....mano didžiausia gyvenimo svajonė neišsipildė ir nenuėjau į meetą su Alisa! Tai va, moralas būtų toks: kad jei neišeina vaidinti, tai čia ne forumas kaltas, tiesiog reikia susirasti savą žmogų, aš džiaugiuosi, jog tokį radau. Edvardo galiausiai atsisakiau, dabar mano vaidyboje karaliauja vien Aleksas. Turbūt tokio stipraus veikėjo dar niekada neturėjau. Ir už tai turiu padėkoti visiems forumo nariams, nes visi mane bent kiek įkvėpė, nes vien užėjus čia, įsijungiu šypseną ir galiu rašyti toliau. Šiam forumui esu dėkinga ne tik už nepakeičiama rašymo įgūdžiu išugdymą, bet ir už tai, kad tvirtai apsisprendžiau stoti ten, kur dabar studijuoju. Ačiū labai sakau šiam forumui ir už tai, kad jo dėka ne tik praplėčiau savo pažinčių ratą, bet ir atnaujinau kai kurias draugystes, kurias maniau, jog praradau. Čia radau geriausią draugę ir visai ne virtualiai, o realiam gyvenime, su kuria susitinku, myliu ir branginu. Kartais pagalvoju, kas būtų jei nebūčiau čia sugrįžus... bet džiaugiuosi, kad tai tik šiaip hipotezės. Tai vat, dėkui visiems, jog buvot, esat ir kurie dar būsit :*** kartais būna nesusitarimų, kartais pasipykstam - bet juk taip šeimoje būna :DDD kitaip neišgyventume. Bučiuoju, visus, kas paskaitysit, bučiuoju ir tuos, kurie nepaskaitys. Tiesiog daugiau šypsokitės, nes esat patys patys pačiausi  

IS THAT ALL YOU NEED? COME ON, WON'T YOU PLEASE TELL ME
WHO DO YOU LOVE? ARE YOU SURE?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#38RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 12 26 2013, 23:39

Pasireikšiu ir aš čia. Kodėl vis dar slampinėju po šį forumą? Atsakymo tikriausiai nežinau ir vargu ar sužinosiu, nes jau ne vienerius ir ne dvejus metelius blaškausi tai susikurdama veikėją, tai išeidama vėl ir apleisdama, bet nežinau kodėl vis noras sugrįžt kirba ir dabar jau kūrį laiką gana stabiliai nepapustau padų, nes čia visai faini žmogiukai. Taip taip, patinkant jūs man, net jei nė su vienu ir nesiveliu į jokias draugystes realiai ir nesieškau draugų ;) galbūt yra čia tokių, kurie puikiai žino kokio sudėtingo charakterio esu ir vis dar neišspyrė lauk, tai ta proga siunčiu bučkį, kad jūs tokie fainučiai ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#39RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pen. 01 03 2014, 11:39

nežinau jau kiek laiko čia esu, tiesą sakant, nelabai mano smegenys mėgsta prisiminti tokias svarbias datas, bet žinau, jog galbūt man derėtų čia pasisakyti. Vis tiek jau kažkiek laiko čia "apšildau" savo subiniuką, o gražaus žodžio apie forumą taip ir nepasakau.
Galbūt prieš du metus man pusseserė pametėjo mintį nueiti į role playing forumus, nes pati tenais lankėsi. Pirmasis forumas buvo, bent jau tada man, kažkas TOKIO ir pradėjau dažniau tokiuose lankytis. Tiesa, tada net nemaniau, jog atsidursiu būtent čia, nes tame forume buvo viskas, ko man reikėjo - nuostabios draugės, su kuriomis, kad ir virtualiai, kalbėdavomės valandų valandas, o retkarčiais netgi sugebėdavo susitikti, bet ir puiki atmosfera, šiltas bendravimas. Aišku, viskam ateina pabaiga ir forumas "mirė". Šitą forumą atradau jau tada, kai Vit buvo susikūrusi savo psichopatų Tėvą - Aleksą:D tiesa, pirmas kartas buvo nevykęs, todėl net veikėjo nesusikūriau, kažkaip nesugebėjo manęs pritraukti. Antras kartas buvo beveik sėkmingas, nes sugebėjau pagaliau susikurti veikėją, bet ilgai neišsilaikiau, apleidau forumą, o mano pusseserė juokėsi, kad nesugebu normaliai "įsikurti", nes pati ji anksčiau čia vaidino Jazz'ą.
Trečias kartas nemelavo. Turbūt visada taip būna. Susikūriau čia veikėją, o vėliau jų tai daugėjo, tai mažėjo, bet kažkas pritraukė, pagaliau. Galbūt tai, jog mano prašymai neužkniso Rūtelės ir apskritai, galbūt tai, jog tikėjausi rasti žmogų, su kuriuo galėčiau tiesiog gerai rpg'inti ir smagiai praleisti laiką. Na, kaip Vit dar neradau to "aukso viduriuko", bet užtat kiek daug pažįstamų susiradau. Su jais ir pasišnekėti, ir pasijuokti ir paatvirauti galima. O rpg...na, tai dabar yra tam tikras mano hobis. Nesu tikra, jog surasiu žmogų, su kuriuo galėčiau rpg'inti valandų valandas, bet užtat aiškiai žinau, jog turiu daug nuostabių žmogiukų, su kuriais visada galima pasikalbėti ir tiesiog linksmai praleisti laiką.
Kodėl verta su mumis būti? Ne visai gerai suformuluotas klausimas, nes dabar galvosit visi, jog aš liaupsinu forumą, kad tiktai ateitumėt ir prisijungtumėt:D tiesą sakant manau, jog ne kiekvienas, tikrai ne kiekvienas forumas, turi tokį gausų būrį ištvirkusių ir linksmų žmonių, kuris bet kokiu atveju yra pasiruošęs pagelbėti, kartais netgi praskaidrinti tavo dieną. Aš esu tikra, jog šitas forumas dar gyvuos daugybę metų ir esu įsitikinusi, jog spėsiu dar su visais susitikti ir realiai juos paniurkyti savo glėbyje. Dabar manau užteks ir virtualaus patraiškymo:D   
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#40RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Tr. 03 19 2014, 18:25

Kadangi klaidžioju po visas temas, tai užsuksiu ir čia. :D
Šitam forume nesu pati seniausia, toli gražu, prisijungiau vos prieš kelias dienas, bet jau susidariau gerą įspūdį. Kiek teko pabuvoti kituose forumuose, ar tiesiog panašaus principo svetainėse, ten viskas būdavo aktyvu ir įdomu maksimum mėnesį. Tada visi išsiskirstydavo savo keliais ir menkas parodydavo norą dar kažką daryt. Plius žmonės ten su kitais bendraudavo taip: kadangi aš čia jau seniai, o tu ne, tai dabar turi, atsiprašant, lįst man į šikną, kad parodyčiau tau bent lašelį dėmesio ir su tavim bendraučiau. Nesakau, kad taip buvo visur, bet ten, kur praleidau daugiausia laiko viskas taip ir veikė. Nieko gero.
O šitam forume niekam nesvarbu tu čia senbuvis, ar naujokas, visi priima draugiškai ir nežiūri į tave iš aukštumų. O tai yra labai gerai, nes būtent taip ir palaikomas aktyvumas ir draugiškumas, kadangi žmonės nesijaučia atstumti arba nenorimi.
O dabar pliusai šitam forumui vien iš mano pusės. Kadangi aš visą gyvenimą buvau tokia truputį ''prie meno'' ir rašymas man labai patikdavo ir patinka, Sunset'as yra tikras atradimas! :D dar vienas labai geras dalykas - kituose forumuose šiek tiek prisibijodavau reikšt savo mintis ir rašydavau jas kiek atsargiau ir kukliau, tuo tarpu čia jaučiuosi kažkaip jaukiai ir visai nebijau parašyt būtent to, ką galvoju bei išsakyt savo nuomonės.
Taigi, manau, kad šitam forume būti yra tikrai verta. ^^
Atgal į viršų Go down

Kodėl verta su mumis būti?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next