SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 

Kodėl verta su mumis būti?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Alice Whitlock-Dunham
You could be my unintended
choice to live my life extended.

#1RašytiTemos pavadinimas: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 16:47

Jūsų, brangieji (nariai ir galbūt svečiai), nuomonė apie Mus - vieną seniausių ir ilgiausiai išsilaikiusių Saulėlydžio RPG forumų

Everything goes silent and it's almost peaceful.
Then you finally get from under the bridge,
and everything hits you a little harder than before.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sunset.forumtwilight.com
Svečias
Svečias

#2RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 19:30

labai jau sunku būtų atrasti tinkamas sąvokas apibūdinti šitam, nežinau kokios aukštesnės dvasios palaimintam forumui apibūdinti, bet viena jų neabejotinai yra draugiškumas ^^ nu duosiu galvą nukirst, bet niekur nemačiau taip maloniai ir šiltai priimančių ir bendraujančių individų
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#3RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 20:20

Kiek supratau, anksčiau ar vėliau turės visi pasireikšti, todėl nedelsiu ir parašysiu antras!
pradėsiu nuo + ir -.

Tai va:

+čia visada šilta atmosfera. Naujus pasitinka smagiai, neignoruoja
+Draugiška administracija. tai kartais būna laaabai retas reiškinys. Arba forumuose kur per daug žmonių administracija nesugeba skirti dėmesio visiems. Čia nei vienas nelieka užmirštas jei tik pats rodo iniciatyvą.
+ Nors ir yra išgalvotų personažų, tačiau džiugu, kad žmonės pasiėmę ne vien tik Cullen'us arba Volturius. Nes anot kitų be šių dviejų šeimų visus kitus vaidinti neįdomu. aš manau, kad būten tie visi pagrindiniai personažai labai suvaržo. Tu nebegali suformuoti charakterio visiškai kaip tu nori, nes turi būti nors šiek tiek panašus į tą žmogų.
+ RPG. Žmonės čia aktyvūs ne vien tik flood'o temoj. mano manymu tai vienas iš didžiausių +.
+ Žmonės kurie susikuria drabužių/telefonų/namų temas nepamiršta jų ir nepalieka kaip šlamšto, o jomis naudojasi.
+ Kad mūsų administracija mus išmokino naudotis kelių/lėktuvų/durų ir visokiomis panašiomis temomis neleidus teleportuotis ir laikytis realesnių planų.
+ Niekas tavęs neištrins vien dėl to, kad neapsilankei dienelę ar dvi. Net jeigu nepranešei. Nors Alisius ir grasina dažnokai, bet personažą visada palaiko bet jau minimum savaitę. Tiek leidžia, būt nesilakius ir neištrina tavo personažo. Kaip kažkada minėjau, šaunu, kad niekas neverčia tavęs nolife'int prie forumo.
+ nenoriu įžeisti jaunesnių žmonių, bet džiugu, kad čia susirinkę ir vyresnių žmonių su labiau subrendusiu mąstymų

na nežinau. turbūt šitas forumas turi ir daugiau +, bet kolkas į mano galvą ateina tik šitie ;DD
beet aišku tobulų nebūna ir nenoriu priminti to reklamos vyruko kuris tik giria ir giria prekę, bet nepasako, kad kažkas su ja blogai.. ;D so -:

- Na galbūt kaikuriem tai +, bet aš mėgstu rašyti ilgus postus (tikriausiai jau pastebėjot ;DD) ir RPG ir šjp, o čia yra žmonių kurie rašo juos trumpučius. ;D bet kaip sakoma visokių yra visokių reikia (:
toks +/- tai labai griežtas taisyklių laikymosi reikalavimas ;D na, bet administracija daro išimčių. Užžtat netoleruoja kai taisyklių nesilaiko. Nat nežinau vieniem čia + kitiem -

tai tiek iš mano pusės ;D jei dar ką sugalvosiu - papildysiu, o kolkas tai man čia patinka, niekas manęs neignoruoja ir kai noriu visad susirandu veiklos (: tai tiek (:

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#4RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 21:14

xexe, o aš 3 rašau B)
Visų pirma, noriu pagirti administratorius, už tikrai puikius stilius, prižiūrėjimą kaip laikomasi taisyklių ir draugiškumą bei nuoširdumą ;] . Nors čia ne vien administratoriai yra labai faini ir draugiški, visi visi, be išimties, kurie yra šitame forume, yra begalo draugiški ir mieli žmogeliai ^^. Respektuks jums :D. Vat.. ką čia dar pasakyt.. Ai, šeip labai faina, kad jūs stengiates būti išskirtiniais, ta prasme, kad jūs nesat tokie, kaip kiti forumai : pirma, jūs nerengiat tų visokių flood'o dienų, antra, jūsų tie visokie personažų sąrašai yra kitokie, trečia, jūs čia palaikot tvarką, jei kas nukrypsta į šalį, nuraminat.. nu tarkim kaip aš pradedu flūdint, man jau turėjot seniai baną dėt, bet jūs faini, ir nepiknaudžiaujat banais :DD. Būtų visai awesome, jeigu dar čia prisijungtų tokių pat šiltų ir draugiškų žmonių. Jaučiu, jei ir koks niūruolis atsirastų šitame forume, pasikeistų ir taptu draugišku ir fainu kaip ir jūs visi ^^ . Esu čia jau seniai, nors padariau tikrai didelę pertrauką,net praleidau tai, kad jūsų foras buvo tvd (ačiū Dievuliui, kad vėl atsikeitėt atgal), prisimenu, kad ir ankščiau čia susirinkdavo patys jaukiausi žmogeliai iš visokiausių forumų. Vat buvau tikrai daug kuom, žinau, kad manęs čia nieks neprisimena, nes nebuvau toks aktyvus žmogus kaip dabar. Yeah, tada turėjau gyvenimą, dabar jau noulaifer aš :D :D. Man teko išsiregistruoti, bet po kažkiek laiko (neskaičiavau), aš šito forumo laaabai pasiilgau ir grįžau. Iš senųjų nieko nepamenu, nes nebendraudavau. Nu aišku adminus ir dar kelis žmogelius dar pamenu :D :D. Nu žodžiu, pradėjau aš čia apie save pliurpėt, dovanokit.. :D :D. Tai vat.. Dar norėjau paminėti, kad čia žmogeliai niekad nebus forever alone, visuomet pritaps, kad ir kokie keisti bebūtų ^^. Tik aaaišku, kaip ir visada, reikia stengtis bendrauti, o ne užsisklęsti savyje, nes būtent čia galima išsiplepėti ir panašiai ^^ .. Hmm.. Ką čia dar... Nu žodžiu, manau, kad užteks, nes jau pirštus paskaudo rašyt, nors ir neparašiau tiek daug kiek norėjau, kadangi nemoku savo minčių išdėstit normaliai, t.y. nemoku suformuluoti sakinio, ir dažniausiai nuvarau į lankas. KAIP IR DABAR :D :D .
Karoč, SUNSET yra tikrai vienas geriausių forumų Lietuvoj (nežinau, kaip užsienyje, nees aš lankausi tik Lietuvos foruose, kaip tikrs patriots :D). Karoč, respektuks jums visiems :*********

Su meile, Pūškinas :D
Atgal į viršų Go down
Alice Whitlock-Dunham

#5RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 21:22

((Šiaip planavau čia nesikišt, bet negaliu - mes TVD foru niekada nebuvom o.O :DD Turbūt dar tuo ir galim pasigirt - kad niekad nesikeitėm ir visad buvom tuo, kas esam :D Kažką turbūt supainiojai, o šiaip žiauriai ačiū visiems už atsiliepimus tokius naisiškus ;**** Daugiau nebelįsiu :X))

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#6RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 21:24

(kažkur skaičiau, kad buvot :DDDDDDDD)
Atgal į viršų Go down
Alice Whitlock-Dunham

#7RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 21:27

((Wtf, nebuvom gi, tikrai (rofl)))

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#8RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 22:08

(Atsikrapštau, matyt mano šaltiniai klaidingi :D)
Atgal į viršų Go down
Jacob Black
So shoot me right into your skin and I will be your heroin

#9RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 01 26 2012, 23:18

mano akimis nuo tada kai esu šiame forume, jis tikrai liko idomus ir visį žmogeliukai esantis savo personažuose puikiai isijaute i juos. Taigi labai idomus žaidimas.
Adminų darbas tai toks nerealus. Kiekvienas stilius, yra ivertinamas visų puikiai. Tai aš tikiuosi kad ir toliau taip bus. Adminai tvarko viską taip tvarkingai, ir jeigu klausi, tai mielai atsako.Ir net poto gali su jais susibendrauti...

Daugiau kažkaip nesiseka rašyti, nes aš sunkiai savo mintis dėstau. Bet viskas ką turiu pasakyti apie foruma, galima nusakyti vienu žodžiu-NUOSTABU.

People fear death even more than pain. It's strange that they fear death. Life hurts a lot more than death. At the point of death, the pain is over. Yeah, I guess it is a friend.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
Svečias

#10RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pen. 01 27 2012, 15:51

pamenu, kad forumas man patiko nuo pat pradžių kaip čia apsilankiau, nes tikrai labai DRAUGIŠKI, šilti, nuoširdūs žmogeliukai ;sss tik nežinau iš kur tas tinginiukas atsirado, kad ilgam buvau palikusi ir vien jau ką reiškia, kad iš dešimties buvusių forumų grįžau į šitą, nes jis tikrai to vertas ;****
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#11RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Sk. 01 29 2012, 13:51

Ok, kad jau buvau prisižadėjusi pasisakyti, tai varau.:D

asmeniškai aš esu buvusi (ir tikrai ne 20 postų parašiusiu ateiviu) visuose šituose populiariuose forumuose, kaip Lttwilighters, Tsl ir t.t. Galiu pasakyti, kad sunset'as skiriasi laaabai daug kuo nuo kitų. Visų pirma, tai nuostabi ir jauki atmosfera, kai čia nereikalaujama nežmoniško aktyvumo, ir vistiek nebūsi užmirštas. Antra, adminai. Žinoma, Alicė su jazz'u turbūt prisiklausė n+k liaupsių, bet jie to verti. Puikiai rūpinasi forumu, kuris yra tikrai labai smagus. Trečia, draugiški čia susirenkantys žmonės, kurie labai mieli yra. Daugelio nepažįstu, bet kažkaip pasitikėti galiu, keista paaiškinti O šiaip labiausiai mane nustebino, kaiip mielai jūs priimat naujai užsiregistravusius. Atrodo, ką reiškia tas "labas", bet naujam žmogiui, tai iškart pakelia nuotaiką.
Žodžiu, kad būčiau atradusi šį forą prieš 3 metus.. būčiau iki dabar ir nebūčiau susigadinusi visų savo nervų :D
Galiu drąsiai sakyti, kad tai geriausias forumas, kokiam esu buvus, ir aš visai nepataikauju, tik sakau savo nuomonę.
Tai tiek. Peace.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#12RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pir. 02 20 2012, 21:02

Chem,net nežinau nuo ko pradėti.:D
Na visų pirma šis forumas tikrai skiriasi nuo kitų kaip ir populiarių Twilight'o forumų.Tikriausiai dėl to,kad čia renkasi tikrai draugiški žmonės,mieli,nelinkę pyktis ,ar šiaip būti nepatenkintais..Jei kalbant apie administraciją,tai ji irgi labai puiki ir draugiška.Nėra atšiauri su naujokais atsakinėdama į jų užduodamus klausimus.
Regis,net gerai nepažįsti tų žmonių,bet jie visi vis tiek su tavimi gerai elgiasi,kas itin yra svarbu naujam žmogui atėjusiam į šį forumą.
O jei kalbant apie patį forumą,tai jis..hm..toks jaukutis,mielutis,savaip įdomus..Ir..atrodo kad ir jei negalėsi ilgesnį laiką prisijungti,arba jei jau esi pabėgęs kartą iš šio forumo ,(nebūtinai todėl,kad jis tau nepatiko ar blablabla,o tiesiog dėl mokslo ,ar savų problemų ,kaip buvo ir man;D),tu vis tiek čia jautiesi laukiamas,ir tave vis tiek priims,o ne išvys kaip kokį baisiausaii nusidėjusį žmogelį.
Gerai,gal neaprašiau labai jau rišliai,bet tieisog neturiu žodžių ;D
Žodžiu,geriausias forumas pasaulyje,mano manymu..Tai tiek :)
Atgal į viršų Go down
:)))
Svečias

#13RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Sk. 04 15 2012, 13:22

Chemm... Atsiprašau , kad sutrukdysiu.. .Bet ...
Visų pirma, Laba diena.
Informacija jog: Vienas seniausių ir vienintelis aktyviausiai veikiantis Saulėlydžio tematikos forumas Lietuvoje, turintis daugiau nei dvejus metus patirties bendraujant su Jumis ;**
Yra klaidinga, jūsų forumas dar tik daugiau nei 2 metus gyvas, o pvz Forks forumas yra gyvas nuo 2008 metų pabaigos(bet kadangi paminėjote vienas seniausių tokiu atveju viskas gerai). Be to , šiuo metu jis yra aktyvesnis ir už SunSet (pasižiūrėkite reitinguose), tad būtų malonu, kad neklaidintumėte kitų :)

Ačiū už dėmesį.

O šiaip, kažkada seniai čia buvau, buvo tikrai geras forumas, o dabar tiesiog nebeliko laiko būt keliuose forumuose aktyviai. :)
Bet respect'as jums.
Atgal į viršų Go down
Alice Whitlock-Dunham

#14RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Sk. 04 15 2012, 13:27

Tai todėl ir parašau, kad ne "seniausias", o "vienas seniausių", daaah.
Ir tie reitingai, sorry, bet manęs nelabai domina :) Kai rašiau šitą informaciją, tuo metu Jūs, atsiprašant, dvėsėt, todėl aš nesiruošiu sekioti kiekvieno forumo pirstelėjimo ir kas dieną keisti aprašymą pagal jų pasistūmėjimus ar nusmukimus topuose.
Jums taip pat ačiū už dėmesį, tikiuosi aiškiai išsireiškiau :)

Atgal į viršų Go down
trolis
Svečias

#15RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pen. 06 08 2012, 17:53

O taip, aš jau nebeesu šio forumo dalis, bet visgi tai vienintelis forumas į kurį vis sugrįžtu pažiūrėt, kaip gi jūs gyvenat :) Tai pats šilčiausias ir draugiškiausias forumas iš visų... Bent jau toks buvo, bet netikiu, kad kas nors pasikeitė.... Galbūt vieną dieną aš vėl pradėsiu slankioti po forumus ir esu tikra, kad kai ta diena ateis, aš čia sugrįšiu. Sėkmės jums ir linkiu dar ilgai ilgai gyvuoti :)
pasirašo Senas draugas :D
P.S. Aukseli, fainas stilius :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#16RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 06 28 2012, 15:30

Apie šitą forumą galima rašyti vien tik gerai. Pasakysiu tik keletą pavyzdžių, nes visų išvardinti neįmanoma: 1. Čia atmosfera draugiška, šilta ir be abėjo miela širdžiai 2. Geresnės administracijos nesu mačius. 3. Čia visi vieni kitiems padeda, kai tik to prireikia. 4. Čia žmonės begalo draugiški ir supratingi. 5. Dauguma rašo ilgus postus, o tai yra labai gerai. 6.Čia visada smagu apsilankyti, nes žinai kad esi laukiamas :]

Jei reikėtu forumą apibūdinti vienu žodžiu, jis būtų: NUOSTABIAUSIAS. Ir aš nemeluoju. Myliu jus žmogiukai :****
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#17RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Tr. 08 08 2012, 11:58

Kaip čia taip išėjo, kad aš dar nepasireiškiau? Siaube siaubeli.
Imuosi ištaisyti šią pataisomą klaidą.
Taigi žmogeliai, imkiet mani ir skaitykit.
Daug forumų išlaksčiau. Pradžioje tai tebuvo vien twilight forumai, tada nežinojau dar daug ko: pvz kaip atskirti miręs forumas ar ne, bet išėjo taip, kad prisiregistravau ir į šį forumą. Buvau Feliksas, su šituo pačiu veidu - Ben Barnes. Jau tokį šūdą maliau, kad jetau jetau. Vaidinau su betkuo, betkur. Mano keistenybes, nedorybes, linksmybes priėmė ir nemušė. Šitaip pasireiškė draugiškumas, kurį čia visi giria ir aš pagirsiu. Tai viena geriausių forumo savybių, kuri tiesiog iš pradžių atrodo įtartina, bet supratus kad tai tik žmonės, kuriems patinka S. Meyer sagos veikėjai nusiramini ir įsilieji.
Šie žmonės mielai kuria savo personažams įdomų, intriguojantį, neįprastą, kartais nuklydųsį nuo knygos taisyklių, nuotykių ir linksmybių pilną gyvenimą. Tai antras pliusas. Susirinkę žmonės buvo, yra ir greičiausiai dar bus fanai. Jie ilgai prisimins jausmus, kuriuos sukėlė "Twilight" knygos serijos ir nesigėdydami rašys ir rašys.
Aišku labai daug pagyrų nusipelnė Rūta, kurios nepaminėti tiesiog neįmanoma. Ištikimiausia, geriausia, draugiškiausia, maloniausia, linksmiausia, atsakingiausia adminė kokį tik beturėjo SS forumas. Na gal ir kiti forumai. Apsipančiojusi daug taisyklių, kurios padeda tvarkytis ne tik jai, bet ir mums patiems. Jos elgesys su mumis nelieka nepastebėtas, todėl kiekvienas narys nepastebimai imasi iniciayvos ir tai šį bei tą padeda, tai pasiūlo, tai suorganizuoja, tai užvelia... Žodžiu patarlė "Kaip tu su kitais, taip ir jie su tavimi" tikrai pasiteisino. Rūta kaip žmogus elgiasi labai teisingai, kas sukelia aplinkiniams savaiminį norą elgtis su ja taip pat ir neapgaudinėti, nesipykti, neerzinti ar kažką panašaus.
Na... Kol kas tiek, nes iš tiesų minčių apie forumą pasakyti galima daug :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

#18RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Kv. 10 18 2012, 14:16

Oj aš dar noriu pasireikšti :DD
Jau kažkiek laiko praėjo nuo mano šito pezėjimo.
1 Dabar noriu pridurti, kad šito forumo yra pliusai tame, kad jis tikrai išsaugojo "saulėlydžio" pobūdį, o jau kiek laiko praėjo!!! Vienas seniausių šios tematikos forumų, bet toks pats šaunus ir širdžiai mielas.
2 Man patinka, tai kad mūsų nėra super daug, kad pažįstame vienas kitus. Mes visi vienaip ar kitaip bendraujame. Tai flūde, tai dėl veikėjų artumo imame bendrauti. Man begalo džiugu, kad daugelis naujokų mes ne tik priimame ir parašome "labas" jų biografijų temose, bet ir užsikalbame taip, kad imame susirašinėti, linksmai flūdinti kur papuola, nedingsta tas linksmas pasikalbėjimas.
3 Negaliu enpaminėti tvarkos. Turbūt jau imsiuosi kartoti, bet tikrai. Dideli forumai belekiek kartų užsidaro "susitvarkymui", amžinai, kad pakeisti stilių ir pratrinti kelias temas jiems reikia uždaryti apsilankymą kažkuriam laikui. Nesvarbu, kad kelioms valandoms. Šičia tokio prikolo niekada nebūna, nes Rūta suspėja visur ir visada. Mane tiesiog stebina kaip ji suspėja visą šlamštą pašalinti nepastebėtai, sukurti naują temą, kai ji jau būna perpildyta.
4 Aktyvumas. Šit forumo aktyvumas mano nuomone tikrai patenkinamas. Ar jūs pastebėjote, ka atėję užsibūname ilgiau, nei galime? Aš asmeniškai iš visų keturių forumų, kuriuose esu visada pirma einu į šitą, nors esu čia... jau nuo vasaros. Dažniausiai tokiu metu apleidžiu forumą, bet šito negaliu. amn visada įdomu ką atrašė ne tik mano veikėjui, bet ką žmonės padiskutavo fotografijų temoje, šeimose, kas ką apšnekėjo per telefoną, sustūmė aprangos temoje, papliurpė flūde, suvėlė rpg. Praleidžiu čia tiek laiko, kad net jaunesnioji sesuo pareiškė, jog tampo kompomanė. IT"S YOUR FAULT SUNSET ♥
I love you all ♥
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

#19RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Pen. 10 19 2012, 20:35

O taip, atėjo eilė pasisakyt ir man. ^^

SunSet'as yra pats šilčiausias ir jaukiausias forumas, kuriame tik esu buvusi, tad neveltui jame esu iki šiol ir visdar noriu likti. Esu du kartus iš čia dingusi, tačiau vėl grįžau ir žinau, jog taip elgėsi ne vienas, nes paprasčiausiai neįmanoma ramiai praeit pro šią vietelę. Na, gerai, vieną kartą užeini ir apžiūri viską, antrą kartą, na dar ir trečią, tačiau visdėlto nesusilaikai ir sugrįžti, kas buvo man. (užteko tik vieno praėjimo pro šalį, nes antrasis buvo lemtingas). Šio forumo jaukumas niekada nebuvo sumažėjęs, o pati mūsų Rūtelė išliko tokia pati nuostabi asmenybė, kokia visada buvo. SunSet'o net nepakeitė nuolat didėjantis narių skaičius (kas beveik visada pakeičia forumus į blogąją pusę ir tikrai turiu pavyzdžių), jame kiekvienas naujas narys iškarto pasijaučia kaip savas. Visa SS'o šeimynėlė yra tiesiog awesome'iška, kas tik didina norą čia lankytis. Goš, aš jau net pamiršau ką dar norėjau pasakyt apie šią vietukę, nes net rašydama visą tai nepaliaujamai šypsaus. Pati forumo išvaizda visada yra miela akiai. Bei žinoma, pati tema visada yra išlaikoma ta pati - Saulėlydis, kas yra laaabai pagirtina, kadangi daugėlis forumų nusivažiuoja ir iš, pavyzdžiui, Twilight'o patampa tiesiog mistinių padarų forumu, nors ir visdar vadina save Saulėlydžio forumu.
Na, kolkas tiek, tačiau, pažadu, jog būtinai dar kažkuo papildysiu visą savo litaniją, kadangi tikrai dar turiu ką pasakyt.
Atgal į viršų Go down
Kim Connweller-Cameron
Hello, you can call me Craziness. ^^

#20RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl verta su mumis būti? Antr. 10 30 2012, 08:40

Ir aš noriu čia pasivaidenti ^^

Pirmiausia, jei jūs ieškote forumo kuris jus mylėtų, šertų ir niekada nepaliktų tai jūs pataikėte būtent čia!!! SS yra pats šilčiausias, jaukiausias ir mieliausias forumas kokį tik esu mačius. Visi forumo gyventojai turi pačią fainiausią administratorę - Alisiuką. Ji visada šiltai jus sutiks personažų temoje, padės išsirinkti veikėją, po to veidą, o galiausiai dar ir užmiluos ^^
Visi esame labai susibendravę. Vieni mažiau kiti daugiau, tačiau bent truputį vieni kitus pažįstam. Floodo temoje(ir ne tik) mes nuoširdžiai pasikalbam, pasijuokiam ir pažvengiam už pilvų susiėmę.
Šiame forume bene kiekvienas narys rašo postą daugiau nei trys sakiniai ar eilutės. Todėl taip daug maloniau RPG‘int. Žinai jog į tavo rašliavą nebus atsakyta tik „Labas“ ar „Iki“ kol tu tuo tarpu parašai įdomų, rišlų ir ilgą tekstą vertą pastangų.
Jei jums svarbus pranešimų skaičius tai patariu dėl to nelaužyti galvos, nes net nespėsit mirktelti kai jūsų pranešimų skaičius sieks 100, po to 200 ir t.t. Šiame forume skaičius kyla itin greitai, pati tai patyriau ^^
Minusų neradau. Na gerai vieną – dėl tokio šilto forumo nesinori jo net ir palikti. (Tarp kitko šis minusiukas yra mano asmeninis, nebūtinai jis turi tapti ir jūsų minusiuku <:)

Kažko tikrai nepaminėjau, ką esu tikra paminėjo aukščiau pasiskelbę nariai ^^

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Kodėl verta su mumis būti?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next