SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 I know you're bad influence, but...DAMN you're fun

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

avatar


#1RašytiTemos pavadinimas: I know you're bad influence, but...DAMN you're fun Sk. 12 02 2018, 14:14


Jauna, ištroškusi gyvenimo ir naujų potyrių, mergina išvykstą iš Forkso, kuriame praleido visą savo gyvenimą. Turėdama ypač tvirtą, bet nuolat besikeičiančią asmenybę Renė pabėga nuo ją iki šiol supusios aplinkos su vieninteliu tikslu - atrasti kažką kas jai suteiktų begalinį jaudulį ir leistų išsivaduoti nuo pačios savęs. Keliaudama tik savo pačios sugalvotu maršrutu, tyrinėdama kiekvieną miestą, kuris kuo toliau tuo labiau tolo nuo Forkso ji manė jog nebegali jaustis labiau gyvybinga.Viena naktis ir jos mąstymas atrodo niekada nebus toks kaip anksčiau, sutiktas vampyras godžiai gerdamas trapaus žmogaus kraują sukėlė velniška pykti, bet tuo pačiu atsirado didelis alkis, kurio anksčiau šioji nebuvo turėjusi. Bėgdama per mišką nuo siaubingo vaizdo ir galiausiai nuo keisto jausmo, kuris užvaldė jos kūną, jaunoji Cullen susidūrę su vampyrų, kurio jėga jai dar nebuvo matytą, o kraujuotos lūpos tik dar labiau dirgino josios emocijas. Vampyrui supratus jog šioji nėra žmogus, kuriuo bus taip paprasta atsikratyti jis pažvelgę į ją visai kitaip, lyg į dar niekieno neištyrinėtą teritoriją, kurią kaip koks Kolumbas galės pirmas atrasti. Abu vienas kitu šlykštėjosi, juk abu matė kažką panašaus pirmą kartą, o kažkas naujo visada gąsdina, bet tuo pačiu vienas kitam kėlė begalinį susižavėjimą ir norą ištyrinėti tai kas dar buvo nebandyta.
Taigi ieškomas žmogus, kuriam būtų artimos dramos, o ne tiesiog gražus ir tolygus bendravimas. Jų santykiai tarpusavio gali būtų pagal mūsų susitarimą, tai yra gali būt kokia paini simpatija, tiesiog apsigimusi savotiška draugystė ar noras pasinaudoti vienas kitu dėl kažkokių tikslų, kuriuos tai pat galėsim aptart.
Rasė būtų idealu Volturis, tai pat tiktu ir vampyrai, kurie nesibaidytų žmonių kraujo.
Amžius nėra svarbus.
Veidas realiai nėra prioritetas, bet štai keli pasiūlymai: Bill Skarsgård, Charles Melton, Thomas Hayes, Cole Sprouse, Herman Tomeraas, Francisco Lachowski
or idk

susidomėjus galite rašyti čia ar į pm

_________________
She will blaze through you like a gypsy wildfire. Igniting you soul and dancing in its flames. And when she is gone, the smell of her smoke will be the only thing left to soothe you.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 

I know you're bad influence, but...DAMN you're fun

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SunSet :: Before RPG :: Nebijok - nesikandžiojam. Mylim ir rūpinamės prisiregistravusiais. :: SS'o paieškų tarnyba-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą
© 2010-2018 ifelthope1126. All rights reserved.