SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 

I think I'm falling in love with him

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Amelia Caroline McCall
But I'm only human after all..

#1RašytiTemos pavadinimas: I think I'm falling in love with him Pir. 11 27 2017, 20:36

Kaip jau tikriausiai galima suprast iš temos pavadinimo ir įmesto gif'o, yra ieškomas veikėjas, kuris su Amelija kurtų istoriją, kuri galiausiai peraugtų į abipusius romantiškus jausmus. Mano mergaitė šioje srityje nebuvo turėjusi nieko rimto, ta prasme, ji tik pajaučia trumpalaikį susižavėjimą ir viskas (ką pajaučia labai greitai, dėl ko jau nekartą yra nusvilusi), todėl atėjo laikas, kad jos visą gyvenimą tiesiog sudrebintų jausmai! Dar nesu sugalvojusi kažkokios aiškios vizijos, kokia ta istorija turėtų būt (bent jau kol kas), todėl laukiu žmogaus, kuris norėtų bendrai kurti kažką epiško, dramatiško, su daug veiksmo ir tiesiog kažką galingo, juk tokia ir turi būt pati geriausia meilės istorija, tiesa? Kadangi, kaip jau minėjau, jokios tikslios vizijos kol kas mano galvoje nėra, tad suteikiama visiška pasirinkimo laisvė dėl veikėjo rasės, amžiaus, veido ir kitų dalykų. Žinoma, tikrai esu pasiruošusi patarti ir padėti apsispręsti! Pati mėgstu ilgesnius pranešimus, tačiau labai puikiai prisitaikau ir prie trumpesnių, nes per tiek vaidybos metų esu vaidinusi su skirtingais žmonėmis, dėl ko išmokau prisitaikyt. Juk svarbiausia ne pranešimo ilgis, o turinys bei tiesiog didžiulis noras vaidinti, ko ir tikiuosi iš atsiliepusio žmogučio. Aktyvumo ten jau belekokio nereikalauju, nes ir pati turiu gyvenimą ir veiklos, dėl ko negaliu sau leist čia sėdėt kiaurą parą, todėl net jeigu ir tektų ilgiau palaukti postų - visiškai suprantu ir niekada neskubinu (galit paklaust mano buvusių/esamų rpg partnerių. Chi chi). Žodžiu, iš mano pusės vienintelis ir pagrindinis reikalavimas yra - noras kurti istoriją, nes be noro nebus praktiškai nieko. O dėl visokių kitų aspektų galima pasitarti, nuspręsti, suderinti. Labai labai laukiu su mintimis ateinančio žmogučio į mano pm'ą arba tiesiai čia! <3

I think I'm falling in love with him

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Similar topics

-
» Aš duosiu tau savo pirmąją meilę
» i love new clothes. if everyone could just wear new clothes everyday, i reckon depression wouldn’t exist anymore