SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | 
 

 Prieš registruojantis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Jasper Whitlock-Dunham

avatar

#1RašytiTemos pavadinimas: Prieš registruojantis Antr. 07 01 2014, 00:53

Sveikas, mielasis sveteli!

Kur papuolei - matai pats ir, kol pasibaisėjęs forumo tematika, neuždarei naršyklės lango, norime, kad šį tą apie mus žinotum.
Tam, kad užsiregistruotum šiame forume, neprivalai būti prisiekęs Saulėlydžio Sagos gerbėjas. Į forumą priimami visi, kurie turi bent šiokį tokį supratimą apie antgamtines būtybes (ar nori jį įgyti). Forumas paprasčiausiai remiasi S. Meyer kūriniais, tačiau veikėjais ir veiksmu visiškai manipuliuojate Jūs patys pagal savo fantaziją.
Lengviau atsidusai, bet vis dar abejoji, ar verta registruotis, nes nesi tikras dėl savo aktyvumo? Verta. Mes norime, kad forume žmonės lankytųsi tada, kada patys nori, turi laiko ir galimybių, tad, užsiregistravęs čia, neįsipareigoji sėdėti dieną naktį. Jei yra noras vaidinti ir čia būti, mus tenkins, net jei prisijungsi kartą į savaitę, tik apie tai, žinoma, vertėtų informuoti Administraciją ir tuos, su kuriais vaidinsi. Visada rasime kompromisą ir suderinsime Tavo lankymąsi forume su mokslu/darbu/draugais.
Pritariamai šypsaisi, tačiau manai, jog Saulėlydis - atgyvena, ir tokiuose forumuose sėdi tik beviltiškos romantikės trylikametės? Nieko panašaus. Tematika gal ir sena, nebelabai įdomi, bet čia turi galimybę plėtoti savo istoriją tiek su veikėju iš sąrašo, tiek su paties susikurtu unikaliu. O ir žmonių sutikti gali pačių įvairiausių: maždaug 13-25 metų amžiaus tarpe, čia lankosi moksleiviai, besiilsintys nuo mokslų mokyklą baigę žmogeliai, studentai iš įvairių pasaulio kampelių, jau būsimi darbininkai ir netgi vaikinai. Forumiečiai yra pasiekę įvairų raštingumo lygį, todėl vaidinimui būtinai surasi kažką pagal savąjį.
Sudominome? Galiausiai pasakysime, jog forumas skaičiuoja penktuosius savo gyvenimo metus, todėl per tiek laiko bendravimo su skirtingų charakterių ir poreikių žmonėmis tikrai žinome, kaip prie kiekvieno prieiti ir ką kiekvienam pasiūlyti.
Jei skaitai toliau - laikas aptarti pačią registraciją. Rimtai pagalvok, jei esi vienas iš tokių žmonių, kuriems naujas forumas yra vienkartinė užgaida. Neapsunkink nei savęs, nei Administracijos registruodamasis, jeigu pažįsti save ir žinai, jog forume pabūni tik užsiregistravimo dieną, o paskui taip niekados ir neužsuki. Nes mes dar kurį laiką saugosime Tavo veikėją bei veidą, atimdami galimybes juos naudoti kitiems ir tikėdamiesi, jog vieną dieną sugrįši. Nesiregistruok, jeigu net neplanuoji čia kažko daryti. Laukdami kuo išsamesnių veikėjų aprašymų, biografijai susikurti galime skirti kiek tik nori laiko, bet jei tik prisijunginėsi ir nerodysi jokių gyvybės ženklų, ilgainiui gali prarasti savo veikėją, jo veidą ir galiausiai - narystę forume.
Na, o į RPG žiūrintiems rimčiau bei norintiems įsilieti į forumo gyvenimą (ką padaryti tikrai nėra sunku, tereikia rodyti iniciatyvą ir iš savo pusės), jau galima galvoti ir apie savo veikėją bei veidą. Siūlome nesiregistruoti nieko bendro su RPG neturinčiais vartotojo vardais (???; ...; nzn ir etc.). Ne be reikalo Jums yra matomos veidų bei personažų temos, kuriose pirmiausia gali išsirinkti, kuo būsi ir kokį veidą imsi, kad vėliau galėtum užtikrintai registruotis.
Išgalvotas veikėjas ar iš sąrašo - mums ne taip jau ir svarbu. Visgi net ir pačiam paprasčiausiam personažui gali suteikti savo išvaizdą, istoriją bei charakterį, tad nereikia visiškai vengti veikėjų sąrašo. Be to, jame yra sužymėti reikalingiausi personažai (kaip ir paieškų skiltyje), tad, į tai atsižvelgdamas, gal netgi ką nors pradžiuginsi savo atsiradimu. Jei vis dėlto nusprendei registruotis išgalvotu veikėju, tai būk originalus ir pasistenk susigalvoti vardą bei pavardę ne iš kitų serialų/filmų/knygų, ir jau tikrai nenaudok realaus žvaigždės vardo, nes šis forumas - ne stars'as.
Išsirinkus veikėją, belieka veidas. Veidų klausimu būk lankstus, nes tikrai ne vienintelė Nina Dobrev sudaro visą gražių merginų, kurias galima panaudoti savo veikėjo įkūnijimui, populiaciją. Užimtus, laisvus ir siūlomus veidelius rasi kitose įžanginėse šio forumo temose, o atsakymus į visus rūpimus klausimus suteiks forumo nariai bei Administracija (Rūta - Alice Brandon-O'Connor/Edelina Erin Delaney ir Vitalija - Alex Christopher O'Connor/Theodore Christian O'Neal). Užimtų/laisvų veikėjų bei veidų sąrašai yra reguliariai peržiūrimi ir atnaujinami, todėl jais dažniausiai galima pasikliauti, tačiau nebus blogiau, jei dėl savo norimo veikėjo ar veido vis dėlto pasiteirausite ir patys - gal mes kažką pražiūrėjome, o gal rasime visus tenkinantį sprendimą.

Laukiame užsiregistruojant, forumo Administracija ;**

_________________
ever since I met you, no vacancy
I USED TO LEAVE THE DOORS UNLOCKED AND LEAVE THE LIGHTS ON. I USED TO STAY AWAKE, JUST COUNTING HOURS ALL NIGHT LONG. I HAD SO MANY EMPTY ROOMS INSIDE THE CHATEAU. I'M DONE WITH SHARING SPACE WITH PEOPLE THAT I DON'T KNOW, TRADING PIECES OF MY HEART 'TIL I FELT SHALLOW.
EVER SINCE I MET YOU NO VACANCY BECAUSE OF YOU, THERE'S NO VACANCY, NO EMPTY ROOMS...

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 

Prieš registruojantis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» ŽODIS PRIEŠ ŽODĮ:

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SunSet :: Before RPG :: Nebijok - nesikandžiojam. Mylim ir rūpinamės prisiregistravusiais.-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą
© 2010-2017 ifelthope1126, lucky_measures. All rights reserved.