SunSet

Nebe pirmos jaunystės, tačiau gyvybingi, senos, bet širdžiai mielos ir Jūsų vaizduotei palankios tematikos, be sienų, amžiaus ar galimybių ribų, ištvirkę, bet karštai mylintys - tai mes, SS'iečiai! ;**
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Grupės informacija

Grupės pavadinimas:Trapūs žmogeliai
Grupės apibūdinimas:
Narystė grupėje:Įrašykite savo vardą bei slaptažodį, kad galėtumėte prijungti arba redaguoti grupės narius 
Asmeninis pranešimasVartotojo vardasPranešimaiGyvenamoji vietaEl. paštasInterneto svetainėPasirinkti
Grupės moderatorius
Siųsti asmeninį pranešimąAlice Whitlock-Dunham65398Tiesa tokia, kad, sugriuvus jos turėto gyvenimo idilei, Alisai nebežino, kur ir kam priklauso. Ji neabejoja tik vienu: jei Džasperis tebenorės jos šalia savęs, mergina nedvejodama seks paskui jį. Kai Alisa ir vėl pilnavertiškai turės vyrą, kurį myli, bus visiškai nesvarbu, kur ir kaip jiedu gyvens.Siųsti el. laiškąApsilankyti vartotojo tinklapyje 
Grupės nariai
Siųsti asmeninį pranešimąAmelia Caroline McCall23955Yra manoma, jog gimė Niujorke, kadangi ten buvo rasta kūdikystėje, tačiau augo Los Andžele kartu su įtėviais, bet iš ten išvykusi ji atsirado SIetle, kur gyvena iki šiol ir jaučiasi pagaliau suradusi sau skirtą kampelį.  
Siųsti asmeninį pranešimąBeth Gianna Howell24022Sietlas. Dar labai gerai gyvena Kanadoj.  
Siųsti asmeninį pranešimąCharlotte Nadiya McCall69Gyvenamoji vieta ne kartą keitėsi, bet dabar ji laimingai gyvena su savo mama Sietle.  
Siųsti asmeninį pranešimąCynthia Brandon15Sietlas  
Siųsti asmeninį pranešimąEric Daniel Torel4124Sietlas.  
Siųsti asmeninį pranešimąIsabelle Maia Dufort68Pagrindinė jos gyvenamoji vieta yra butas Niujorke, tačiau kadangi daug keliauja darbo reikalais, tai yra dažna viešbučių ar motelių lankytoja.  
Siųsti asmeninį pranešimąKim Connweller-Cameron12730Gimė ir užaugo La Puše, tada ištekėjusi su vyru persikėlė į Sietlą, tačiau viskas susiklostė taip, jog mergina ir vėl grįžo į La Pušą pas tėvus.  
Siųsti asmeninį pranešimąLex Halligan479  
Siųsti asmeninį pranešimąRachel Lillian Black1773gana atokus kaimelis, tačiau beproto gražus, apsuptas visuomet žaliuojančiais miškais ir nerimstančiu vandenynų. Gana ramus ir jaukus, be abejonės saugus la pušas.  
Siųsti asmeninį pranešimąRyan Henderson982forksas  
Siųsti asmeninį pranešimąTina Asha Corlett1124Sietlas. Ir net visai tas Sietlas fainas, pasirodo. Labai netikėta, bet kai ten laksto cukriniai berniukai iš pietų... Well, You got to love the town.  
Puslapis 11
Pereiti į:  
© 2010-2017 ifelthope1126, lucky_measures. All rights reserved.